Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes levél utáni állapot,...

Szerelmes levél utáni állapot, de mindennel együtt fogalmam sincs, mi van?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövid lenni, nem rabolni sok idő az estétekből, de ez egy elég hosszú történet.

Van egy srác, aki régóta tetszik, de ötödikben-hatodikban csak olyan csendesen figyeltem, de most hetedikben elkezdett köztünk alakulni valami. Én úgy döntöttem, bevallom neki, hogy mit érzek, mert ebben a mai világban minden csaj elvárja, hogy a srác kezdeményezzen, de én nem fogok ölbetett kezekkel várni. Meg is írtam a hipi-szupi szerelmes levelem neki, ami nem lett érzelgős, olyan lett, mint én vagyok. Odaadtam neki egy pénteken, aztán egész hétvégén nem beszéltünk. Hétfőn kiderült hogy barátnője van.

Ez egy hónappal ezelőtt volt, most kiderült számomra, (az unokatestvérétől hallottam, aki a mi osztályunkba jár), hogy szerinte fontos vagyok neki, és a ballagáson akarja bevallani. Nos, emiatt egy ideig (napig) boldog voltam, de ma a legjobb barátnőm rákérdezett a csajnál, és azt mondta, hogy biztos nem tetszek neki, meg hogy nem is bír. Nem értem, miért van két külön véleménye, két nap eltelte alatt mit változott mindez? Közben vannak jelek: a srác áll mögöttem a menzán, mögötte a haverja. a haver: Itt áll előtted, most mondd meg neki. Erre a srác nem reagált. Szóval vannak ilyenek, meg a levél előtt is voltak, de most az unokatesó nagyon bekavart.



2014. jún. 7. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ööö…bocs, de szerintem 13 éves kisfiúknak nincs még túl kifejlett érzelmi intelligenciájuk, úgyhogy nem hiszem, hogy egy hosszú tartós szerelmi kapcsolatnak néztek elébe :D A haverjával a menzán is valószínűleg csak hülyültek.
2014. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!