Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy a csajok a...

Miért van az hogy a csajok a s$ggfejeket választják a hősszerelmes pasik helyett?

Figyelt kérdés
mert a hősszerelmes pasi komplikált?
2014. júl. 23. 21:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egyik sem. A bunkóknak beszólok, mert nem tűröm, míg a hősszerelmesek nekem túl egyszerűek és nyálasak. Nem az igazi férfi Számomra azt jelenti, hogy van magabiztossága, de bemeri vallani az érzelmeit, mégis megmarad férfi büszkesége is. Szeretem, ha egy férfit el kell varázsolnom, de ő meg tudja, hogyan kell elhódítani egy nőt. Nem szeretem ha körbe vagyok ajnározva, mert az papucs és taszító Számomra. Nekem kell az, hogy okos legyen és sármos, magabiztos... Huhh le tudnak venni a lábamról. :) De ne lihegjen az ember nyakán... :/ 18/L
2014. júl. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 General ***** válasza:
Azért, mert a legtöbb "hősszerelmes" alárendeltet játszik, míg a csajoknak egy domináns férfi kell. Ez ennyire egyszerű...
2014. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés rosszul van feltéve mivel mindenki hős szerelmes. A nyálas, a bunkó, a s$gfej, a macsó, mindenki! Az egy másik, hogy milyen típusúak az emberek, de a szerelem mindenkit "hős szerelmesé" teszi. Csak más-más köpenyben.
2014. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
a kérdést jól tettem fel , a s$ggfej pasi nem szerelmes, mármint az én történetemben.
2014. júl. 27. 13:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocs igazad van. Egy aszexuális tényleg nem lesz szerelmes.
2014. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a válaszokat, szóval bocsánat az esetleges ismétlődésekért. Nekem a hősszerelmes gyerekesnek, instabil érzelmi állapotúnak, ezért megbízhatatlannak tűnik. Ha azt hiszed, hogy a hősszerelemeseken kívül csak s¤&&fejek vannak a világon, akkor eléggé leszűkült a világképed. Ha pedig azért látod a másik embert s¤&&fejnek, mert nem olyan, mint te, tehát nem hősszerelmes, akkor ez is a gyerekességedet bizonyítja. Aki nem hősszerelmes, az még messze nem biztos, hogy egyben s¤&&fej, csak nem olyan gyerekes, lehet, hogy épp egy ideális partner. És most úgy beszélek, hogy volt hősszerelmesem nekem is, hát köszönöm, nekem felnőtt férfi kell, nem egy illúzióvilágban élő, felnőttestbe ragadt gyerek.
2014. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mert a hősszerelmes pasi=papucs
2014. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Huu apukam is mindig ezt kerdezi amugy:D en 16 eves lany vagyok:) eddig akikkel jartam sokan ebbe a "bunko" kategoriakba tartoztak , de megbantam..vagyis mind ilyen felszines, ontelt majom:/ tudod a hosszerelmesek pedig taszitoak, vagyis engem megremisztenek..nem szeretem en, ha tapad valaki vagy tulzottan romantikus.De szerintem mindenki ugy szereti mikor mar benne vannak a kapcsolatba, akkor azert legyen romantikus picit, lepjen meg..az nagyon edes.:)
2014. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!