Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van az, hogy a debreceni...

Miert van az, hogy a debreceni fiuk kozul senkinek nem jonnek be a molett lanyok? 14/l

Figyelt kérdés
Persze van kivetel de az ismeroseim kozott egy sincs sajnos.

2014. júl. 22. 16:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Es eloben nem lattal szval azt sem tudhatod mennyire vagyok kover
2014. júl. 22. 17:17
 12/21 azureknight0715 válasza:
50%

Szia. Molett nálad mit jelent? Milyen magas és hány kiló vagy? Mert sokan mondják magukról hogy molettek közbe már simán átlépték a kövérség kategoriáját valaki meg már azt is. Másik, genetikailag nem létezik kövérség. Tom mert énis ezt hittem magamról 14 évesen azt mégis sikerült lefogynom. Ha te normálisan fogyókuráztál és sportoltál , de így se adtál le semmit akkor menj el orvoshoz, mert igenis vannak olyan betegségek ami hízással jár.


23/f

2014. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Am 172cm es 72 kg
2014. júl. 22. 19:05
 14/21 A kérdező kommentje:
Az nagyon sok?
2014. júl. 22. 19:06
 15/21 anonim válasza:
Kevés:)
2014. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló vagyok, csak 10 centivel és 10 kilóval kisebben. :) 162 centi 62-65 kiló
2014. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az enyem nagyon sok
2014. júl. 22. 21:35
 18/21 anonim válasza:
10%
Szerintem is nagyon sok, min. -20kg kellene. Nem csoda, hogy undorító vagy és nem tetszel senkinek sem.
2014. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
küldj képet és megnézünk mert így elég nehéz elképzelni az alakod és arcod is ;)
2014. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#13! Pedig rohadtul van olyan. :'D Vannak olyan emberek, akiknek genetikailag vastagabb a csípőjük/derekuk és könnyebben rakódik rájuk a felesleg. Vannak olyan emberek is, akik csak nagyon komoly szakmai segítséggel tudnak lefogyni, mert egyszerűen genetikailag ilyenek és kész. Az, ha valaki kövér hanyagságból és az, hogy valaki genetikailag hajlamos a túlsúlyra és erőlködések ellenére sem tudja leadni az elvárt kilókat teljesen más! Elsőnek olvass utána a dolgoknak, mielőtt rombolod a kérdező önbizalmát!


Kedves kérdező!

Annak ellenére, hogy mostanság a sportos alkat a divat, a férfiaknak kb 60-70%-nak a teltebb lányok tetszenek. Kiemelném az esetleges kötekedő szándékkal olvasóknak, hogy telt alatt teltet értek, nem kövért, hanem csupán teltebb, kicsit molettebb testalkattal rendelkező nőket!

Természetesen ízlések és pofonok. Másrészt pedig ebben a korban még rengeteget változik a tested. :) Ha odafigyelsz az egészséges táplálkozásra (kevés péksütemény, csak teljes kiőrlésű, sok gyümölcs/zöldség, nasikat kivéve az étrendből) és sportolsz is, minden rendben lesz. :) Ebben a korban még (nyomatékosan kérem) NE FOGYÓKÚRÁZZ és oda kéne figyelnie anyukádnak arra, hogy ne is éheztesd magad. Cukorra és szénhidrátra pedig szüksége van a szervezetednek, méghozzá naponta legalább 1000 kcal-t kell bevinni, hogy egészségesen élj és a létszükségleteidet elvégezd. Ha nagyon zavar a dolog és úgy érzed, már az egészséges rovására is megy, a háziorvosod biztosan segít. :)

Megjegyzem, senkit nem szerettem volna megbántani és remélem, volt hasznom. :D Sok sikert! :)

2014. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!