Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van az, hogy a debreceni...

Miert van az, hogy a debreceni fiuk kozul senkinek nem jonnek be a molett lanyok? 14/l

Figyelt kérdés
Persze van kivetel de az ismeroseim kozott egy sincs sajnos.

2014. júl. 22. 16:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de nekem igenis bejönnek.


15/F (Debreceni)

2014. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Budapesten is ez van, nyugi. Ha az ember a 20-as korosztálynál próbálkozna, egy részük már ugrana is, de 14 évesen odáig menni én sem szeretnék...
2014. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
1. Valaszolo szerintem de vagy az egyetlen az en korosztalyomban
2014. júl. 22. 17:02
 4/21 anonim ***** válasza:
Miért? Megkérdezted mindegyik fiút? Nem hiszem hogy több tízezer pasival beszéltél...
2014. júl. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem debreceni vagyok, de megpróbálok segíteni.

Nem azzal lehet a baj, hogy molett vagy mert vannak kifejezetten szexi molett csajok.

A probléma azzal lehet, hogy esetleg nincs elég önbizalmad illetve az öltözködés is sokat számít.

Légy ápolt és igényes, nézegess divatizéket és ne légy letörve az alkatod miatt.

Nem kritizálni akarlak, mivel nem láttalak még, csak segíteni akarok.

Ha meg tényleg nincs más választás akkor viszonylag könnyen le lehet fogyni. :)

Kitartást!

2014. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Képzeld, nekem az összes barátnőm hasonló alkatú volt. Nekem simán nem jönnek be a vékony lányok.

22F (Debrecen)

2014. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
0%
Jah hát nem csak a debreceniek közül, Budapesten és külföldön sem jönnek be nekik.
2014. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
0%
Ja és 14 évesen molettnek lenni ultra gáz.
2014. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nem kerdeztem meg az osszeset de eddig minden fiu az alkatom miattt bunkozott vele,
2014. júl. 22. 17:13
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudod mit nem tehetek rola h molett vagyok. Alkatilag vagyok ilyen es mar egy csomo fogyokurat kiprobaltam de semmi meg eheztettem is magam de valtozas nem volt. Szoval nem kene rogton elitelni mert rohadtul nem tudod mi a helyzet.egyebkent meg van ilyen nem kene ultra gaznak hivni az embert.
2014. júl. 22. 17:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!