Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valakire ránézel buszon és...

Ha valakire ránézel buszon és többször összeér a tekinteteket az azért van mert idegesíti hogy nézed, vagy ő is a szemedbe akar nézni, mert tetszel neki?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, de sosem tudom, hogy vajon mi történhetne ha hozzászólnék a lányhoz... Lányok, hogy vagytok ezzel? :)
2014. júl. 21. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én azért nézem a fiúkat mert tetszenek semmi szépet nem tagadok meg magamtól :) Örülnék ha egyszer leszólítana egy srác akivel szemezek !

17/L

2014. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én egyszer, max kétszer vissza szoktam nézni az olyan srácokra is akik amúgy nem tetszenek, csak nézem, hogy "ez meg mit néz?"...(korábban említett természetes "reflex")Viszont ha egy olyan srác néz engem a buszon/trolin/villamoson/tökmindegymin aki nekem is tetszik, többször is ránézek, mert egyrészt a fent említett okból, másrészt pedig gondolkodom rajta, hogy vajon én is tetszem e neki.

Kérdésed: Mit vár ilyenkor a lány, hogy leszólítsa a srác?

Szerintem ez egyén és helyzetfüggő. Volt pl tavaly egy srác akivel többször is szemeztem a buszon, de mindig távol ültünk egymástól és nem ugyanott szálltunk le...Később egyszer beült mellém a kettes helyre. Akkor kicsit örültem is meg meg is ijedtem, hogy most vajon mi lesz. Aztán elindult a busz, mentünk pár megállót, megint nézett párszor aztán betette a zenét...Én meg így: ._." oké, akkor ennyi. Elaludt aztán megböktem a combját és mondtam, hogy "Bocsi, kiengedsz?" Ijedten felpattant és leugrott, aztán visszaült. Ennyi volt a kommunikációnk, azóta nem láttam...Lehet lehettem volna én is kicsit bátrabb, de nem tudtam van e valakije, valóban tetszem e neki vagy csak szimplán túl sokat képzelek bele a dologba. Mivel bátortalan voltam na meg nem is voltam biztos a dologban, nem akartam felsülni...Na mind1, szóval összességében szerintem elég nehéz meghatározni, hogy valaki csak unalomból, idegenek iránti érdeklődésből tekintget e a másikra, vagy komolyan akar e valamit...:)


18/L

2014. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Egyébként a csajok általában rafináltak, és ha nem akarják, hogy tudd, néznek téged, akkor azt megoldják.

Viszont ha tényleg szemez veled, és talán még el is mosolyodik, akkor lehet esélyed :D Szerintem ilyenkor menj oda hozzá, aztán beszélj vele :D

2014. júl. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!