Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik jobb, egyedül hosszabb...

Melyik jobb, egyedül hosszabb ideig, vagy többször csalódni rövidebb időkön belül?

Figyelt kérdés

Vagyok én, az egyszerűség kedvéért legyen egy év. Egy év alatt senkivel nem sikerült párkapcsolatot kialakitani.

És van egy lány: egy év alatt 3x csalódott, az utolsót látszott, hogy megsinylette, másik lány miatt ejtették.


Szerintetek melyik a jobb?


2014. júl. 10. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A másik lány helyzete, mert neki van lehetősége arra, hogy tanuljon a dolgokból, tapasztalatokat szerezzen.
2014. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7 éve vagyok egyedül és rettegek a csalódástól...de nem tudom melyik a jobb...a sok csalódás erősebbé tenne talán...
2014. júl. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne várj sokat,ne akarj mindenáron komoly,tartós kapcsolatot,csak élj lazán,,csalódás nem érhet akkora,s bármi kialakulhat.
2014. júl. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

OFF: én csak egy gondolatmenettel játszottam el...

valami oka mindig van, hogy valaki bejönne, de alapból el van rontva a dolog, pl: a mostani is, tartott 3 napig az álom, mert megy külföldre...

az a lány is célpont volt, de ő csak lemegy bulikba, és jönnek a pasik, most is lesz valakije... én meg csinálhatok bármit...

2014. júl. 10. 21:05
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a másodikban volt részem sajnos. minden emberi érzést kiölt belőlem.
2014. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!