Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok tanácsot adni?

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Na szóval, a lényeg az hogy nagyon kevés az önbizalmam a lányokkal való ismerkedés során. Kb 2 éve nincs senkim. Ma is voltam például strandon, volt sok nagyon szép lány, de már előre félek a visszautasításoktól, ezért nem is mentem oda egy lányhoz se. Nem tudom mitévő legyek, hogy megnöveljem az önbizalmam,és végre egy kicsit boldog is lehessek. 26/F

2014. júl. 20. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Fejleszd a gyengeségeid és gyakorolj sokat... egyszerűen erőszakold meg magad, és csak menj oda és beszélgess minél több emberrel. + ha nem tetszik a külsőd akkor új haj, meg gyúrj.
2014. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igyál egy kicsit, oldja a feszültséget! :)
2014. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lányként örülnék, ha odajönne valaki ismerkedni. Légy bátor. A lányok (és úgy általában a többi ember is) értékelik ezt a tulajdonságot. Illetve a kezdeményezőkészséget, tetterőt.
2014. júl. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: Van benne valami,amit írsz.. Csak ha már látom rajta kb az undort, meg a lenézést.. "Mitakareztőlem" címszóval.. Úgy elég nehéz. Jó, igaz lehetne rajtam mit alakítani, kicsit pocakos vagyok, de amúgy meg adok magamra. De úgy gondolom hogy nem vagyok valami jóképű pasi és hát ja..
2014. júl. 20. 21:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikrobi: Nem sokszor iszom alkoholt, de ha igen akkor sajnos sokat, és hát az se szokott jó lenni mert akkor meg túl oldott leszek és olyanokat megcsinálok amiket józanul el se mernék kezdeni.
2014. júl. 20. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:

és még soha nem volt lány aki nem undorodva, hanem érdeklődve nézett?

valószínű sokat görcsölsz..

2014. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vissza leszel utasítva legalább százszór mire megszokod s nem játszódik le benned semmi utánuk. Nehéz az elején s sok lüke puncival fogsz tlálkozni, de ha meg sem mered próbálni akkor nem adod meg magadnak a lehetőséget, hogy megismerd őket. Nem jöhetsz be mindenkinek, viszont az önbizalomhiányt kiszagolják. Állj a farkadra s közeledj, nem fognak megölni, még ha idétlen módon is reagálnak az ŐKET nem téged fog minősíteni, ez olyan mint a biciklizés, többszőr pofára kell esned mire menni fog s aztán sem biztos h nem les h nem fogsz elesni véletlenül :)
2014. júl. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!