Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanácsra lenne szüksége, Tudd...

Tanácsra lenne szüksége, Tudd valaki tanácsot adni?

Figyelt kérdés
van egy srác a munkahelyemen aki nagyon bejön amikor először dolgoztunk együtt akkor nagyon nézett volt hogy odajött hozzám és mélyen a szemembe nézet de nem mondott semmit. majd több mint 2 hétig nem dolgoztunk együtt majd egy héttel ezelött megint vele kerültem egy műszakban reggel azzal kezdte hogy fülembe súgta hogy angyalbögyörőm meg szivem csücske majd a a nap folyamán megkérdezte hogy járunk e csak nem válaszoltam neki mert nem tudtam eldönteni hogy komolyan gondolja e vagy csak szórakozik mert tudja hogy nekem bejön . utána még egyszer megkérdezte délután de sajna akkor se válaszoltam neki csak megkérdeztem tőle hogy melyik válasz tetszene neki ha igent mondanék vagy ha nemet és erre azt válaszolta hogy miért mondanék igent hisz semmit nem tudok róla. kedd este megint vele kerültem egy műszakba és akkor megint megkérdezte hogy járunk e de akkor se adtam neki választ mert Írtam neki előtte facebookon de csak megnézi és nem ír rá semmit. az elmúlt két nap nem kérdezte már meg szerda este nagyon hozzám se szólt tegnap este meg mikor ültünk az asztalnál kajánál direkt rálépett a lábamra meg egyszer hozzáért a fenekemhez azt mondta véletlen volt. De még tegnap munka elött megirtam neki facebookon, hogy miért nem válaszoltam arra mikor kérdezte hogy összejövünk e. Én szeretnék vele össze jönni mert nagyon bejön nekem csak nem tudom én érdeklem e őt egyáltalán vagy csak szórakozásból kérdezte meg háromszor is hogy járok e vele. Sajnos már csak ma dolgozok vele és nem tudom mit tegyek, rákérdezzek e arra hogy lehet e köztünk valami vagy csak szórakozhatott és inkább hagyjam ne foglalkozzak vele. tanácsaitokra lenne szükségem, hogy most mit tegyek

2014. jún. 27. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ti komolyan felnőttek vagytok??
2014. jún. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ő 20 én 19 igy még fiatalok vagyunk
2014. jún. 27. 17:58
 3/6 Noydra ***** válasza:
Műszak=Általános 5.
2014. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem úgy tűnik, hogy csak szórakozik veled

ha komolyan gondolná, elhívott volna vhová, jobban megismert volna és csak utána kérdezett volna rá

szerintem ne foglalkozz vele, mert max csak le akar fektetni

2014. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem ha van egy kis időtök munka közben beszéljétek meg :)
2014. jún. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A le írás alapján szerintem vagy nagyon hülye vagy nagyon bunkó és csak szórakozik. Mindkettő esetbe kár vele vesződni. Azt még eltudom képzelni hogy próbák alá vet hogy kiderítse milyen lány vagy ... mert hogy azt mondta ,, mért mondanál igent, alig ismersz", de ha kísérletezés is egy nagyon gáz mód.


De ha jól értettem te már adtál neki egy értelmes magyarázatot a facebook-on. Ha érdekled most neki kéne lépnie irányodba - normálisan. Ha megint rá kérdezel hogy miért nem válaszol, vagy mit gondol, azzal túlságosan kimutatod hogy érdekel, s csak röhögni fog rajtad (abban az esetbe ha szórakozik csak). Persze ez őt minősíti, nem pedig téged.

Szerintem ha nagyon akarsz meg próbálhatsz beszélni vele, elmondani azt amit facebook-on írtál, de nem reagált rá... viszont ha erre sem mond semmi egyértelműt én biztos nem foglalkoznék vele többet.

2014. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!