Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "Akinek egyszer kellettél,...

"Akinek egyszer kellettél, annak mindig is kelleni fogsz. " Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Nem olyan illetőre gondolok, akivel jártatok/voltatok együtt, hanem aki nagyon tetszett, de nem jött össze a dolog.
2014. júl. 20. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Igaz.
2014. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hogy nem így van
2014. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szempontok hogy mennyire és miért
2014. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, bár nem tudom, hogy a lánynak tetszettem-e mert nem derült ki, de nekem már nem kell... szóval az én részemről ez hülyeség :)
2014. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez megint olyan, hogy vagy igaz vagy nem de az esetek többségében szerintem nem.
2014. júl. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz... idővel minden változik.
2014. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Hogy nem lehet szeretni a karácsonyt? A legmenőbb ünnep.
2014. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem igaz.
2014. júl. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam nem igaz. Tiniként évekig voltam halálosan szerelmes egy fiúba, teljesen plátói volt, párszor beszéltünk csak.

Ma visszagondolva: tényleg helyes srác volt, de igazából ennél többet nem tudok róla. Csak annyit, hogy sokat bulizott, ami akkor nagyon imponált. Szóval ennyi alapján honnan tudnám, hogy kell-e? Nem tudom, milyen ember. Nyilván nem felejtem el, és szép emlék (sok hülyeséget csináltam, néha eszembe jut és nevetek magamon). De nem több. Ha ma becsöngetne az ajtón, biztos nem hagynám el a párom érte.

2014. júl. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A karácsony a vásárlás szent ünnepe, hogy lehet nem szeretni? A Vásárlás meghalt a bűneinkért.
2014. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!