Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan nőről, aki 185-190 cm magasság alatt emberszámba se vesz egyetlen férfit sem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 09:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
cannot be debugged. így ez kevés egy kérdéshez
2014. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy felszínes
2014. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Na ácsi. Nem köteles senki senkivel összejönni. Óriási tévedés az, hogy egy nő emberszámba sem vesz, ha nem akar tőled semmit. Vagy te a világ összes nőjével együtt akarsz lenni? Most azt várod tőlünk, hogy habzó szájjal ostorozzuk? Komolyan?
2014. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
azt hogy kb 175-180 cm magas lehet :))))
2014. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

szeretném, mint mókus az erdőtüzet :)

de nem mind1, hogy emberszámba sem vesz, vagy csak nem lennék esélyes egy párkapcsolatra nála...de hidd el ha tényleg megéri, simán meg lehet hódítani az ilyen lányt is 170 centisen is :)


21F

2014. júl. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy felszínes és olyan miatt okol mást, amiről az egyén nem tehet. Aztán könnyen lehet, hogy élete párja lett volna az a 175 magas srác. :)


22N

2014. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem hinném h nem vesz emberszámba, max te nem ütöd meg a szintet neki :) Az én magasságom viszont megvan úgyhogy küldd nyugodtan hozzám :D
2014. júl. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy emberszámba se vesz (én ilyesmit senkivel nem csinálok) vagy csak nem tekint rád potenciális pasijelöltként (na én ezt csinálom sokakkal).


Ezt a két dolgot nagyon sokan összekeverik, én tényleg nem értem miért sérti egyesek egóját ha nem jön be valakinek, annyira különbözik az emberek ízlése. A kérdésből gyanítom, hogy a második esetről van szó, kérdező van akinek a magas jön be, biztos neked is megvan a magad ízlése nyilván neked is van akik nem jönnek be, de nem hiszem hogy ezért hibásnak kellene érezned magad, ugyanígy a nőnek sem akit a magasabbak vonzanak. Ha pedig az illető hölgy is magasabb az átlagnál szerintem ez érthető.

2014. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem-nem, nem mint potenciális pasijelöltként nem tekint rájuk, hanem szó szerint értendő, semmilyen szinten sem veszi őket emberszámba. A barátai, ismerősei kivétel nélkül mind magas férfiak, nők. Egy "alacsonyabb" (lehet az akár 178 centi magas is) férfira egyszerűen rá se néz, észre sem veszi, ha kérdez tőle a férfi valamit, pókerarcot vág és néz meredten előre. WTF..
2014. júl. 17. 09:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy rendkívűl felszínes lehet.
2014. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!