Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan fiú, aki szelekt...

Van itt olyan fiú, aki szelektíven gyűjti a hulladékot, környezettudatos? Ismerkednék.

Figyelt kérdés
18/L
2014. júl. 20. 00:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bár én nem a te korosztályod vagyok, annyit teszek, hogy a papírhulladékot külön gyűjtöm, és ha összegyűlik, elviszem a szelektív gyűjtőkonténerbe. Fontosnak tartom a környezetvédelmet, vigyázni kell a környezetre. Még eddig nem gondoltam rá, de lehet, ezentúl nem csak a papírt fogom külön gyűjteni.
2014. júl. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Én szelektíven gyűjtöm, de a papírt a műanyaggyűjtőbe, az üveget a fémgyűjtőbe teszem. Kommunálist meg mindegyikhez rakok, hogy ne legyenek egyedül. Tehát én is keresem az ideális párt.
2014. júl. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%

Én az vagyok! Végre egy nő aki hozzám hasonló! :)

Csak sosem tudom hogy szex után a gumit a komposztálhaóba tegyem vagy a műanyagokba... Ránézek hogy mennyi benne a cucc és az alapján döntök. Szerinted jól csinálom???

2014. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
ha budapest környéki vagy akkor írhatsz ;)
2014. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

jókat írtok.

"Kerülöm a fényszennyezést", ez mindent visz. mikor épp nem vagyok megelégedve a hasammal, és új partnert hozok fel magamhoz, akkor én is spórolok az energiával:)

2014. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok :) Eléggé környezettudatos vagyok, és nem csak a környezetre hanem a saját egészségemre is figyelek.

Ha gondolod akkor írj nyugodtan :)

18/F.

2014. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

én gyűjteném, de csak ilyen nyomi kukák vannak, amibe egyesével lehet bedobálgatni... inkább megvárom, mire kötelező lesz. asszem jövőre, vagy 2017(?) valami páratlan évszám rémlik. kaposmenti hulladékizé.


megnéztem, jövő ősz.


ahol nyaralunk balcsin, ott szelektíven gyűjtik be, nagyon örülök neki :3


21f

2014. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!