Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék megismerkedni egy...

Szeretnék megismerkedni egy lánnyal de hogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány nagyon tetszik és szeretnék vele megismerkedni,szombaton elvileg ugyan abba a buliba megyünk,olvastam az ask.fm-ét és szerintem sok közös van bennünk az olvasottak alapján.Eltudnék vele beszélgetni de nem tudom elkezdeni a dolgot,szóval értitek :D

2014. júl. 17. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én music fm-et hallgatok.
2014. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Kezdetnek: Szia kérsz valamit inni?/Táncolunk?

Én szeretem ha a pasik kezdeményeznek menj oda!!

2014. júl. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Andrea Henrietta ***** válasza:

Beszélgetés indítónk tényleg jó a "Szai. Meghívhtlak egy italr? Tetszik buli? Táncolunk?" vagy bármi hasonló.



Vagy kérd meg egy haverodat, és játsszátok el az "Ismered tedet?"

https://www.youtube.com/watch?v=jRE_BXRSOx8

2014. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem oda megyek hozzá meghívom egy italra és aztán lesz,ami lesz.Utolsó kettőnek ment a zöld az első válaszolónak meg nem mert kit érdekel,hogy te mit hallgatsz :DDD
2014. júl. 17. 18:29
 5/12 anonim ***** válasza:

Hej, istenem...

Tudod, legalábbis sejted, hogy sok közös van bennetek? Ő ezt nem tudja! Szóval mondok egy példát, tudod, hogy ő szereti a Star Wars-t és azonosulni tudna Chubakával...


Oda tötyögsz, köszönsz neki (Tudod, hogy kell..) majd szépen kezded, hogy tetszik-e a buli, volt-e már hasonlóban, igen: és az milyen volt, nem: akkor most már tudod miből maradtál ki eddig. Kérded hogy szomjas-e, éhes-e, ha tetszel neki akkor úgy is rád figyel, és leesik neki, hogy akarsz tőle valamit, egyszerű "dumcsizásnál" persze ha nem egy bojlert szólítasz le... ;)


Folytatásnak, igyatok, egyetek, üljetek, feküdjetek, hálhattok is felőlem, a lényeg hogy kezdjetek valamit, táncoljatok ha már buliban vagytok...

Igen, igen tudsz táncolni, jobbra lép, balra lép, fejet föl, kezeket ki/fel, és bókolsz neki, milyen jól rázza...

Elfáradsz, elhívod, hogy beszélgessünk, majd rátérsz a "közös érdeklődésre" de ne úgy, hogy "olvasztalak itt meg amott, hogy fudejo.." hanem ő ezt nem tudja, vezesd rá, pl. szeretsz filmeket nézni? Igen.. Mi a kedvenced? Starwars, jéé nekem is, főleg mivel úgy szeretem Chubakát, úgy tudnék a jellemével azonosulni.. Jöhet a többi, de ne feledd, ha csak olyat kérdezel ami neked is tetszik abból hamar khm. nyalásnak fog tűnni...


A többi meg rajtad áll..Vagy tegyél fel itt róla kérdést... ;)

2014. júl. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vágom én nagyából a dolgokat meg már fejben le is játszottam a dolgot csak az a baj,hogy szerintem ez egy elég különleges lány...nemtudom...attól félek hogy elküld a ****ra.
2014. júl. 17. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha elküld oda ahova szeretnéd, legalább tudod mit akar, nem köntör falazz... Jobb lenne, ha beszélgettek, meg mi egymás, aztán mondja, hogy bocs, de nem?


Egy lány se különleges, különleges max. a whiskey mert 20 évig érlelték, minden lánynak (általában) 2 keze, lába, 1 feje stb. van... Ha magad elé emeled mint embert akkor, szó szerint besz-rsz majd tőle ha beszélgetni kéne... Hidd el, semmiben se különb mint bármely másik lány, csak annyiban, hogy ő tetszik neked... ;)


Ha sokat mosolyog mikor beszélgettek, ha ujjával fonogatja a haját (már ha van neki...), ha mondjuk elpirul néha, esetleg mélyen a szemedbe néz (tételezzük fel, hogy van nektek szemetek..), ha látod, hogy nem úgy viselkedik mint egy olyan lány, akivel tényleg csak baráti alapon beszélgettek, akkor valószínűleg van nála esélyed, azt pedig már csak elszúrhattod... Pl. ha a végén bevallod, hogy: Hallod, ezt amúgy itt meg ott olvastam...


Előre ne tervezz semmit se, mert nincs női logikád, nem tudod mit fog válaszolni... Mi van ha azt mondja, hogy na végre ide lötyögtél, csókolj már meg? Esetleg, hogy miaf-szt akarsz te?!? Persze ez a két véglet, de e-közt bármi lehet, nem vagy te mentalista (gondolom én)...

Ahhoz, hogy letudd venni a lábáról, ahhoz kell némi fantázia, beszélőke, esetleg jó külső... :)

2014. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Abszolút igazad van szóval semmi félni valóm nincs :D Amúgy múltkor láttam ugyan abba a diszkóba és a szemembe nézett de ez még nem jelenti,azt hogy akar is valamit.majd kiderül :)
2014. júl. 17. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:

Rád nézet? Most komolyan...

Hogy hogy nem égtél hamuvá? Lehet boszorkááány?!?!


Én meg rá néztem az ellenőrre a trolin, akkor lehet, hogy meleg vagyok? Wtf..


Ha véletlenül direkt bokán rúg, na talán akkor... Rád nézett... Ahány lányt én megnézek, csak 1% lenne belém esve, na akkor lenne hetente khm, dolgom... ;)


Sok sikert, add magad, ne félj tőle, nem harap! ;)

2014. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kösz :) de bevagyok parázva egy kicsit.
2014. júl. 17. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!