Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék jobban megismerk...

Hogyan tudnék jobban megismerkedni a mellettem ülő lánnyal? 16/f

Figyelt kérdés
Már 1-2 hónapja osztályfőnök helycserés támadást indított mindenkivel, mert rosszak voltak a jegyei az osztálynak. Én egy nagyon okos és szép lány mellé kerültem(eredetileg nem, de átültem, mert na :) és 1-2 hónapja már ott ülök. Nem sokat beszélgetünk de amikor igen, akkor rendszerint megnevettetem és ez nekem annyira jó érzés :) Ő mindenből 4-es 5-ös, én inkább olyan 3-as tanuló vagyok, de szerintem ez nem annyira számít. Kérdésem az, hogyan tudnám elérni hogy minél többet beszélhessünk, mert én többet érzek mint barátságot...

2014. máj. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet, majd hívd meg egy italra.. ott majd kiderül minden, hogy akar e tőled valamit vagy se.. Nem tudom mi ebbe a bonyolult? :D
2014. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott ülsz mellette! Kérdezed hogyan kerülhetnél közelebb, hát ennél csak akkor, ha rajta feküdnél!
2014. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz többet beszélgetni vele, hogy többet beszélgettek... -.-
2014. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hívd el valahova suli után, pl. Mekibe, vagy egy italra, amikor csak kettesben vagytok és ott muszáj lesz beszélgetnetek. ott majd elindul minden, ami egy kapcsolathoz kell...
2014. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van! :) csak én meg tudom hogy szeret és én is szeretem őt. Nyelvtan órán egymás mellett ülünk. És mindig ő kezdeményezi a beszélgetést! És nekem ez így a jó mert én nem nagyon merem elkezdeni a beszélgetést. 14/L
2014. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

kérdezd meg hogy van, hogy sikerült a dolgozata, mit csinál suli után, látta-e az új pókembert, bármit csak legyél kedves és érdeklődő!

és nevettesd meg minél többször, ez már egy jó kezdet, a humoros pasikat szeretik a lányok :)

2014. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ültesd az öledbe. Ha valamijét megfogod, mindig kérdezd meg, hogy ez mi? Óra végére egész jól fogod ismerni...
2014. máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!