Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne megismerkedni...

Hogyan lehetne megismerkedni egy pénztáros lánnyal?

Figyelt kérdés
Kizárólag ott szoktam vele találkozni a kasszánál és hát nem tudom hogyan kéne beszélgetést kezdeményezni, sajnos elég forgalmas hely és mindig állnak mögöttem vásárlók, nemigen van lehetőség beszélni hosszasan és azt sem tudnám miről kezdejek el beszélni.
2014. júl. 8. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor átadod a pénzt, akkor az összehajtott papírpénzben legyen benne a telefonszámod. Aztán majd lesz valami. :D
2014. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérjél tőle valamit a pultnál és kérd meg, hogy a blokkra írja fel a tel. számát.
2014. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondom a lépéseket. Vegyél egy szelet csokit, menj a kasszához, beszélj vele. Aztán ahogy megvolt, fordulj sarkon, és vegyél még egy csokit, álj be a sorba megint. Innentől a metódus a már ismertettet formában zajlik, újra, és újra, mindaddig, amíg nem beszélgettetek eleget :)
2014. júl. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja aztán véletlenül összehajtva teszi majd be a pénzt véletlenül a kasszába, majd egy másik rémség megtalálja és az hívja majd fel :)
2014. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudtommal a kazetták, amelyekbe a pénzt helyezik úgy van kialakítva, hogy összehajtatlan alakban kerüljön bele a papírpénz. Ezt aztán meg főkép meg is követelik a boltokban a könnyedség és tiszta munka érdekében. Szóval elég tróger leányzó lenne, ha nem venné észre a cetlit, valószínű nem is dolgozna ott sokáig olyan hozzáállással.
2014. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!