Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudja ha egy lány akar...

Honnan tudja ha egy lány akar tőlem valamit? Lányok mik a biztos jelek nálatok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos jel nincs.
2014. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha keresi a társaságodat, ha nem is megy oda, de pl. elég sűrűn látod,pl. büfében vagy-ő is, buszra vársz-ő is, ha sok véletlen találkozás van, akkor az nem véletlen. Mosolyog, rád néz, ha visszanézel gyorsan mást néz, kicsit csinosabb mint máskor, érzed a parfümjét, barátaidtól érdeklődik utánad. Kb. én ezt mind bevetettem és a fiú nem vette észre.. ugyhogy nem tudom 21L
2014. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. köszi
2014. júl. 16. 20:40
 4/8 anonim ***** válasza:

sokszor néz, gyakran veszi fel a szemkontaktust és több ideig (3-4 mp). rádmosolyog, zavarba jön. ezek a legegyértelműbbek.

plusz lehet még, hogy hozzád ér valamilyen ürüggyel, birizgálja a haját a közeledben, elpirul.

2014. júl. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez azért korfüggő is!

Mennyi vagy te s menni a lány?

2014. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az egyik biztos jele, ha sokszor néz téged, de ha visszanézel elkapja a tekintetét, esetleg el is pirul. A hajbirizgálás ismerős, én például ha amellett a bizonyos fiú mellett ülök, akkor többször nyúlok a hajamhoz, mint szoktam. Ha beszéltél vele, és már szétváltatok, figyeld az arcát, ha mondjuk zavartan mosolyog, az lehet ennek a jele. A sok véletlen találkozó szintén ehhez kapcsolódhat (ahogy előttem írták), vagy az is, ha pl. megvárja amíg kimész mondjuk a boltból, és ő csak utána megy ki, vagy ha tudja, hogy a közelében vagy, akkor keres a tekintetével. Ilyesmik. :)
2014. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uhh köszönöm mindenkinek
2014. júl. 18. 10:29
 8/8 A kérdező kommentje:
6.Ha megvár míg kimegyek az osztályból az is jel? vagyis inkább nem siet haza ,de látom hogy sokszor rám néz ,ezt az osztálytársam vette észre.
2014. júl. 18. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!