Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lehet, hogy strandon...

Miért lehet, hogy strandon nem akar szemezni velem egy lány sem? :/ észre sem vesznek :/

Figyelt kérdés

Pedig tavaly még jó voltam... picit híztam azóta, amitől biztos nem lettem jóképűbb, de én 6-7-esre értékeltem magam, és mások szerint is átlagos vagyok, ami azt jelentené, hogy azért valakinek csak bejönnék...


21f


2014. júl. 9. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Egy kis gyúrás és oda is jönnek hozzád:D
2014. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rakj képet vagy küldj és megmondom :D 18/L
2014. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

majd jövőőre :D idén nekiálltam, de hát nem tudtam betartani az étendet xd

ha összevetem, amit mérleg és a tükör mutat, akkor kb 5 kiló izom, és 3 kiló zsír jött fel, de én nagyon gázul hízok :D mert az arcomra és a tokámra jön xd meg úszógumira... na, semmi baj, nyáron ez lemegy, csak majd jobban kell figyelnem, hogy mit eszek :)

2014. júl. 9. 11:52
 4/6 anonim ***** válasza:
a lányoknak többet jelent a szárazság, mint a konkrét izom
2014. júl. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát képet felesleges... küldtem már itt, és azt írták legtöbben, hogy átlag, 6-7, ezt mondták nekem szemtől-szemben is, ezt látom én is :D


mondjuk ma nem nagyon kell strandolni menni... úgy látom.. reggel még sütött a nap, most meg halkabbak a madarak, áll a levegő, közeledik a dörgés... vihar előtti csend. mondjuk nem rossz az, ha északról jön, mert akkor hullámfürdőzés lesz :3

2014. júl. 9. 11:57
 6/6 anonim ***** válasza:
4#esnek: ezzel teljesen egyet értek. Nem divat az izom, csak annak kell látszódnia rajtad, hogy nem kapsz otthon rendesen enni.
2014. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!