Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Léteznek még normális lányok?

Attilaa097 kérdése:

Léteznek még normális lányok?

Figyelt kérdés

Van még olyan lány, aki normális kinézettel rendelkezik s nem a népszerűség meg a ruhák hajtják csak.. Normális kinézettel, kulturált és okos.

Sajnos tapasztalatom van, és kezdek benne kételkedni hogy nincs már..:(

És árulja már el valaki, miért edzik és éheztetik magukat csontossá a lányok? :o...

Így őszintén szólva szerintem jobb ha lehet fogni valamit.. 17/F



2014. júl. 15. 19:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek elnézést, hogy meg merem kérdőjelezni egy 17 éves élettapasztalatát.
2014. júl. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
#3 ezt fejezzük már be könyörgöm, mert ez a másik nemre is igaz.
2014. júl. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést hogy már 14 éves korom óta eltartom magam, és esti gimnáziumban rakok emelt szintű matek/angol érettségit.. Sosem voltak problémáim az ismerkedéssel, mindig a másik féllel volt a gond.. Én komolyabbnak érzem magam a korosztályomnál..
2014. júl. 15. 20:09
 24/32 anonim ***** válasza:

irj ha gondolod

szivesen megismernélek

2014. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
67%
Vízen esetleg nem jársz?
2014. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
Az okos lányok mind I<urvának álltak, mert köztudott, h azoknak áll a világ.
2014. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Hallottál már az ideák világáról, a barlanghasonlatról?

Érdemes utána olvasni: [link]

A válasz ott van benne.

2014. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tok normalis vagyok (jo suli; ellatom a hazi munkat; probalom a helyes uton tartani a tesom, mert a szuleink sokat dolgoznak). Mindig sokkal maskepp kepzelem el a dolgokat, mast tartok fontosnak, mint a korosztalyombeliek.

a "baratnom" buta, mindig ki van kenve, felelossegtudat 0, es annyi pasi kerulgeti mindig, hogy mind a 20 ujjara jutna egy.


Nekem eddig egyetlen udvarlom sem volt, pedig lassan szamban is elerem a felnottkort. ?sajnos? talan tul sok felelosseg szakadt a nyakamba azzal, h sokat kell vigyaznom a tesomra, ellatnom a hazunkat, fozni, mosni, takaritani, raadasul nem elunk tul komfortosan, szoval lelemenyesnek is kell lenni- ezert neha kiborit par kortarsam ""problemaja"". Nekem talan kimaradnak az eletembol azok a nyavajak, amik oket foglalkoztatjak.


A lenyeg a lenyeg, a nagy felelossegtudat, a jo suli, a normalis kinezet nem eleg. Kell meg valami mas is, amit en nem tudok.

2014. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én viszonylag normálisnak tartom magamat, de ez csak akkor igaz, ha a szó alatt a nem r*bancokat érted. :D
2014. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Ha van kedved nekem írhatsz! :)
2014. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!