Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ha senkinek se...

Mit tegyek ha senkinek se tetszek?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, sosem volt barátom,nem is beszélnek velem a fiúk. Nem vagyok szép lány,azt tudom,de tényleg ennyire csak a külső számít? Úgyérzem hogy örökre magányos leszek..
2014. júl. 14. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
semmit ne tegyél ismerkedj az itteni csúny fiúkkal mindjárt irnak levélkét
2014. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ugyan, 15 éves vagy, megérteném, ha 95 magányos év után írnád...... de így.
2014. júl. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én fiúként vagyok így, minden lány rondának nevez :/
2014. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már férfiként ugyanez a helyzet velem. De nem csüggedtem és tettem érte, hogy akarjanak a nők. Évekkel ezelőtt elkezdtem edzeni, minden munkát elvállalni, majd amikor lett egy kis pénzem befektettem. Nem költekeztem szinte csak a létminimumon éltem. Mostanra van annyi pénzem, hogy a nők a pénzem miatt válasszanak.

Nálad ez nem biztos, hogy működik, de a sport sokat segít. Pl aki jógázik azoknak mindig nagyobb a szexuális kisugárzásuk. Már persze ha komolyan veszed a jógát.

2014. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valakinek a belső a fontosabb :)
2014. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm rajtam kívül alig beszélt fiúkkal, az előző kapcsolata is úgy jött össze, hogy a fiú kereste. Debevallása szerint boldog volt egyedül is és most még boldogabb.
2014. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem minden ember felszínes :) de lehet van akinek pont a te külsőd fog tetszeni, meg akar szerezni és ha megismeri a belsőd akkor rájön mekkora kincset talált :) de sokaknak a belső a legfontosabb, mert lehet valaki álomszép ha belül romlott nem lesz boldog a kapcsolat...szóval biztos nem leszel magányos! mindig add önmagad ne akarj senkinek megfelelni! 2 embernek kell csak megfelelned: önmagadnak és akivel leéled az életed! de ne hamis arccal akarj megfelelni hanem a valódi önmagaddal! hidd el téged is fog valaki szeretni, vagy már szeret is csak nem mer közeledni...de ha mindig mosolyogsz és szereted magadat akkor sokkal könnyebben szeret beléd az akire vársz :) ne várasd tovább MOSOLYOGJ! ezzel még a többi ember napját is bearanyozod!

21F

2014. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem a belső fontosabb..vannak lány barátaim akik nem szépek..de nem érdekel elvagyok velük :) jó fejek..

és nem hiszem hogy csúnya lennél ..

írj privit:)

15/F

2014. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!