Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tetszek senkinek?

Miért nem tetszek senkinek?

Figyelt kérdés
Sok korombeli lánynak már volt barátja sőt már elég komoly kapcsolataik is vannak egyik-másiknak. De nekem még csak igazán olyan se volt akinek tetszettem volna(tudomásaim szerint. Jó volt olyan aki oda jött beszélgettünk de semmi komoly. Miért van ez ? Nem gondolom magam csúnyának. nem vagyok egoista. Szőkés barna hajú, barna szemű, 165 cm, 45 kg. vagyok . Igazából ismerkedni se tudok sehol. mert bulizni nem igazán járok nem a én világom a cigizés, ivászat. 16/l

2013. dec. 21. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor járj olyan helyre, ahol tudsz ismerkedni, és még értelmes emberek is akadhatnak. Lehet, hogy túl félénk vagy, vagy nem viselkedsz "csajosan", emiatt nem is néznek rád "úgy".
2013. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
küldj képet magadról, és megmondod hogy a külsőddel van-e baj
2013. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. kommentelő fiú vgy lány vagy ?
2013. dec. 21. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

küldj képet és lehet, hogy tudok tanácsot adni! :)


Üdv: egy olyan 16 éves lány, akiért kapálóznak a fiúk

2013. dec. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
szia. van kedved ismerkedni, írj rám!
2013. dec. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne küldj képet nekik! Már csak azért is, mert, az alakod, meg ahogy leírtad magad, akkor tökéletes lehetsz.

Amúgy meg még ráérsz, lehet vannak olyan fiúk, akik egyszerűen csak nem mernek hozzád menni és beszélgetni és így nem tudsz róla, hogy bárkinek is tetszenél.

2013. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!