Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első csók? Hogyan?

Első csók? Hogyan?

Figyelt kérdés

Régen csókolóztam, már akkor is rámenős lányt fogtam ki, csak hátra kellett dőlnöm.

Viszont most nekem kéne kezdeményeznem, és nem tudom mit hogyan kéne tennem.


Srácok, ti hogy kezeltétek az első csókot? Mikor a legjobb a pillanat? Hogyan csináltátok? stb

Lányok, ti hogy fogadtátok, hogyan jelzitek, hogy nyitottak vagytok? Hogyan szeretitek, ha hogy történnek a dolgok? Stb


Kérlek, osszátok meg személyes tapasztalataitokat. Ami csak eszetekbe jut ezzel kapcsolatban.

Előre is nagyon köszönöm. :)


20/F



2014. júl. 13. 22:57
 1/4 anonim válasza:
átdugod a nyelved és pörgeted a szájába :DD
2014. júl. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat nezz melyen a szemebe es kozelits lassan fele!!! Fogd meg a derekat vagy az arcat es ugy csokold meg!!!!

En igy szeretem....16L

2014. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

hajolj kozelj hozza, nezz a szemebe aztan a szajara, aztan megint a szemebe, ebbol leveszi majd hogy mi a szandekod. es NE dugd at rogton a nyelved mert azt nem szeretjuk:D az ajak a lenyeg. persze majd johet a nyelvparti de ne rogton:D

ennyi jutott eszembe:D

2014. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alapvetően ha van rá lehetőségetek akkor kezdhetitek egy "puszicsatával" az egészet. Szóval csak puszild meg az arcán és várd, hogy viszonozza, majd ezt többször is ismételd/ismételjétek meg. Aztán jöhet egy (vagy akár több) szájra puszi is és ha ő is oda viszonozza akkor jöhet egy csók.
2014. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!