Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak hogy ne izguljak...

Mit csináljak hogy ne izguljak annyira?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nemrég ismerem, beszélgetünk minden nap, és kölcsönösen tetszünk egymásnak. Különlegesnek tart mert nem adom könnyen magam, ilyenek. Hívott randira is de még nem beszéltünk meg időpontot. Nagyon félek hogy mi lenne mert még nem volt kapcsolatom és nem is csókolóztam. Nem vagyok egy izgulós típus de mikor a talira gondolok elkezdek görcsölni. :S A fiú velem egyidős, de már sokszor csókolózott meg volt már kapcsolata. Nem lesz gond hogy én még nem csókolóztam, stb?

2014. jún. 5. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
14L
2014. jún. 5. 14:56
 2/3 anonim válasza:
Miért lenne baj? Mindenki elkezdi valahogy, senki sem úgy születetr, hogy már taoasztalt ilyen téren.
2014. jún. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

14 éve vagyok nem volt barátom és még nem is csókolóztam. ;)

Én szépnek tartom magam és mások is mondják...:D már sok fiú kérdezte a járást még év elején de én ugye túl félénk vagyok és mindegyikre nemet mondtam. Nagyon félénk....:)

;)

2014. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!