Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19 évesen van még lehetőségem...

19 évesen van még lehetőségem barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Még egy barátnőm sem volt és szűz is vagyok de szeretnek ezen változtatni... Hogyan kezdjek hozzá?
2014. júl. 12. 23:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Asszem a deepneten lehet rendelni egész jó barátnőket.
2014. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Szabó Éva Györgyi válasza:
Szerintem nagyon szerény vagy. Ezen ne változtass, mert azokat a fiúkat viszont nem szeretik, akik el vannak szállva maguktól. Légy pozitív, és nyitott mások felé. Hidd el sikerülni fog! Sok szerencsét! :)
2014. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
szerintem egyenesen ritka ha valaki 19 évesen még szűz. De ez tök jó dolog:) találj egy rendes lányt és kész. De a lényeg az őszinteség.
2014. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem, sajnos ilyen vénen már sajnos senki nem fog rádnézni...

Te milyen buta vagy atyaég :D

2014. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Persze, hogy lehet! A lényeg, hogy legyél magabiztos s határozott. A lányok nem szeretik a bátortalan és félősebb srácokat. Jó persze van olyan aki szereti de 100-ból 95 tuti h nem! :) Ha meglátsz egy lányt bárhol (strand, buszállomás, vonatállomás, suli, pláza, munkahely, stb) aki tetszik neked menj oda hozzá (persze ne avval a szöveggel h szia cica van gazdád) hanem normálisan (kérdezd meg tőle mondjuk h hová utazik). Ha a lány ott áll tőled nem messze max 2-3 méteren belül és nézeget téged vagy piszkálja a haját vagy a szemüvegét egyfolytában akkor nyert ügyed van ez tuti feltéve ha normálisan beszélsz vele nem nagyképűen csúnyán stb! :) Én speciel Békésécsabán mikor szombaton mentem be a vasútállomás várótermébe láttam kint egy csajt cigizni jól megnéztem mi több vissza is fordultam utánna. Láttam a csaj is nézett egész végig. Én kiálltam a vágányok mellé majd odaállt mögém a csaj (jó sokan voltunk ott kb 100-an). Majd kihangosította a telefonját és úgy beszélt vkivel. Miután befejezte a telefonálást állandóan a haját igazgatta meg a napszemüvegét. Odamentem hozzá megkérdezni hogy merre utazik és utánna elkezdtünk beszélgetni. Azóta is beszélgetünk! :) Szoval bárhol lehet ismerkedni a lényeg a bátorság és h normálisan nyilvánulj meg! :)
2014. júl. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

18:04-es vok!

Én ismerek jópár olyan 20-25 év közötti lányokat akik piszok jól néznek és elég hosszú sor áll értük de nekik kifejezetten tetszik az h ha vki még szűz aká4 20 évesen is! A gondolkodáson múlik minden!

2014. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bárkinek bármikor van esélye korban magához illő párt találnia!
2014. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!