Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kell tennem a földön,...

Mit kell tennem a földön, hogy női uralom legyen?

Figyelt kérdés

#basten
2014. júl. 12. 20:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%
Sosem értettem az ilyen beteg "embereket", akik mások elnyomásában látják örömüket. Vannak olyan területek, ahol a nők a jobbak és vannak olyanok, ahol a férfiak, a világ így működik már évszázadok óta, és így is fog.
2014. júl. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kiirtod a zsidó férfiakat, és máris női uralom lesz.
2014. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
# 9 a pasid imádná ezeket a beszólásaidat
2014. júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
35%
semmit,megölnélek ha létrehoznád a női uralmat
2014. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#13: szerinted lelki terrorban tartanám? Biztos nem ölném feminista dolgokkal.
2014. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Női uralom? Mikor már főzni se nagyon képesek manapság, nem hogy uralkodni... :D
2014. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%
Ohhh drágaságom!Azt már ano Éva elbatta,még a paradicsomba.Az a fránya tiltott gyümölcs jól kibasott veletek:)
2014. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

# 15 ez nem egy feminista dolog volt, a feminizmus a női egyenjogúságról szól, nem a felsőbbrendűségről

szóval szerintem nem bírnád megállni :D

2014. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#18: tudom. Hát nézd, ha mondanék is ilyet, biztos csak azért, hogy beszélgessek vele a témárol vagy viccelődjünk egyet. Én elvagyok a "szerepekkel", nem függök a férfiaktól, egy se függ tőlem, nem háborgok ellenük, elvagyok velük.
2014. júl. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:


A világ demokratikus országaiban a 18 év felettiek között a nők aránya jellemzően 51-55% körül van. Ha a nők annyira nőuralmat akarnának, ezzel az abszolút többségükkel simán megválaszthatnának minden országban egy "nőpártot" és az összes választható hivatalt nőkkel lehetne feltölteni.


Az őskorban a férfiak védték és vezették a közösségeket a külső fenyegetésektől. Mióta? Párszázezer éve? 1-2 millió éve, az emberiség kialakulása óta? A férfiaknak sokkal inkább az ösztönében van a vezetés. Azért nincs annyi női politikai vagy gazdasági vezető, mert a nőkben sokkal kevesebb ambíció van a vezetésre napjainkban is, amikor már lehetőségük lenne rá.


Ha a férfiakat bezárnák, vagy ilyesmi, akkor a műszaki, mérnöki, technikai "dolgok" valóban összeomlásnak, rohadásnak, pusztulásnak indulnának. Ezekhez a férfiak értenek jobban, ahogyan például sok más dologhoz meg a nők jobban.


Alapvetően pedig azt gondolom beteg gondolkodásra vall, amikor valaki a másik nemben az ellenséget, nem pedig a társat látja. Én elismerem a feminizmus borzalmait, tudom hogy a nők és férfiak is egyre inkább degenerálódnak jellemben a hatásai miatt, de attól még nem telt gyűlölködéssel az életem: Fiatal koromban rengeteg gyönyörű nőt "végigszerettem" és utána pedig feminin, nőies, házias, klasszikus férfi-női szerepeket szerető feleséget választottam magamnak.


Ha a világot akarod megváltani, akkor a te életedben van valami defekt, amit nem tudsz kezelni, ezért vannak világmegváltó terveid. Javítsd meg a saját életedet és ha boldog leszel a magánéletedben, sokkal kevésbé fog érdekelni hogy megváltoztasd a világot, mert a magad számára hoztál létre egy tökéletes mini világot saját erőfeszítésből.

2014. júl. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!