Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igényes lányok ti járnátok...

Igényes lányok ti járnátok egy rasztával?

Figyelt kérdés

Egy raszta fiúnak lehet olyan barátnője aki igényes és ápolt? mert én ahogy látom a rasznáknak mind raszta barátnőik vannak, vagy ilyen hippi féle.

Igy igazából mindenki szereti, meg mondja, hogy milyen jól néz ki.

De én úgy gondolom, hogy sokat gátol abban, hogy legyen barátnőm.

Aztgondolom, hogy azt gondolják, hogy jah jól néz ki, de inkább csak messziről...

Ti mit gondoltok? ez mennyire vet gátat az ismerkedésben?

Én igényes vagyok, és sokat fogalkozom magammal, a rasztámmal is , de úgyérzem ez mit sem ér, ha raszta vagyok.

Vélemény?



2014. júl. 11. 08:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Esélytelen lenne. Normális gondolkozású férfiak nem skatulyázzák be magukat semmilyen idi.óta "szubkultúrával".
2014. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utolsó! Még jó, hogy nem vagyunk normális gondolkozásúak :D
2014. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én imádom a rasztát :3Szerintem ad egy pluszt a külsőnek :D Mindig is raszta pasira vágytam *=* de...én is azt vettem észre ,amit te kedves kérdező ,hogy a raszta fiúknak raszta lányok kellenek :s Tervbe vettem ,hogy magamnak is csináltatok ilyet ,szal majd kiderül,hogy mennyire lendìt ez az ismerkedésen. :))

19/L

2014. júl. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Imádom :3 Anno azért váltottam rasztára mert a barátom is az volt és beleszerettem a hajába :D
2014. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Személy szerint totál átlagos lány vagyok, mégis raszta a barátom. :)
2016. ápr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!