Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igényes lányok ti járnátok...

Igényes lányok ti járnátok egy rasztával?

Figyelt kérdés

Egy raszta fiúnak lehet olyan barátnője aki igényes és ápolt? mert én ahogy látom a rasznáknak mind raszta barátnőik vannak, vagy ilyen hippi féle.

Igy igazából mindenki szereti, meg mondja, hogy milyen jól néz ki.

De én úgy gondolom, hogy sokat gátol abban, hogy legyen barátnőm.

Aztgondolom, hogy azt gondolják, hogy jah jól néz ki, de inkább csak messziről...

Ti mit gondoltok? ez mennyire vet gátat az ismerkedésben?

Én igényes vagyok, és sokat fogalkozom magammal, a rasztámmal is , de úgyérzem ez mit sem ér, ha raszta vagyok.

Vélemény?



2014. júl. 11. 08:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sokáig volt raszta hajam, de nem érzem azt, hogy ezzel kívül estem volna az igényes nők körén. Sőt. A stílusod alapján te magad is ápolatlannak tartod őket, hiszen kb azt írod, hogy kizárja egymást a raszta lány és az igényesség, akkor mégis te mi a szart vársz?
2014. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Azért tegyük hozzá, hogy a rasztaság nem csak a hajviseletről szól, hanem egy szubkultúra, amiben pl. a fűnek elég központi eleme van (szentség mely közelebb viszi őket istenhez, bibliai idézetekkel támasztják alá ezt), emellett az igazi raszta a magántulajdont sem értékeli, emiatt kilógnak a társadalomból.
2014. júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a raszta haj, és egyáltalán nem tartom ápolatlannak, pedig én se hippi (na jó egy kicsit) se raszta nem vagyok :)
2014. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Van akinek raszta haja van, de ennél több köze nincs a rasztasághoz.

Van akinek meg életfelfogás, és nem kell feltétlen raszta hajúnak lennie valakinek ahhoz, hogy raszta legyen.

Egyébként sok raszta nem füvezik, vagy ha füvezik is, se kell önigazolnia magát bibliai idézetekkel:)

Viszont amit a magántulajdonról mondasz, az bizony igaz:)

2014. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a raszta haj, és nem gátolna meg abban, hogy járjak azzal a fiúval :)
2014. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik.. nyilván van akinek nem jön be, de pl van egy rasztahajú srác ismerősöm akinek gyönyörűszép nemraszta barátnője van.. inkább lazaság, stílusfüggő a dolog mintsem kinézet.
2014. júl. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Szerintem nem gátol a raszta. Én speciál bírom ha egy srácnak raszta haja van. Olyan egyedi, és van akinek nagyon de nagyon jól áll. Ne bizonytalanítson el az hogy raszta hajad van. Légy inkább büszke rá és mutasd meg, hogy te igen is így hódítasz. Nekem nagyon bejön /L
2014. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik a raszta haj:) tök különleges
2014. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nagyon gondolkozok rajta, hogy levágjam, mert azon kivul, hogy raszta a hajam úgyérzem, hogy több közöm nincs a dologhoz :S
2014. júl. 12. 03:35
 20/25 anonim ***** válasza:
Azért ne hamarkodd el a döntést. De ha levágod se dobd ki, mert ha meggondolnád magad, akkor visszalehet horgolni 3-4cm hosszú hajra.
2014. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!