Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igényes lányok ti járnátok...

Igényes lányok ti járnátok egy rasztával?

Figyelt kérdés

Egy raszta fiúnak lehet olyan barátnője aki igényes és ápolt? mert én ahogy látom a rasznáknak mind raszta barátnőik vannak, vagy ilyen hippi féle.

Igy igazából mindenki szereti, meg mondja, hogy milyen jól néz ki.

De én úgy gondolom, hogy sokat gátol abban, hogy legyen barátnőm.

Aztgondolom, hogy azt gondolják, hogy jah jól néz ki, de inkább csak messziről...

Ti mit gondoltok? ez mennyire vet gátat az ismerkedésben?

Én igényes vagyok, és sokat fogalkozom magammal, a rasztámmal is , de úgyérzem ez mit sem ér, ha raszta vagyok.

Vélemény?



2014. júl. 11. 08:13
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
19/F
2014. júl. 11. 08:16
 2/25 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem gátol a raszta. Van egy pár raszta haverom, van akinek a barátnője is az, se sok van akinek nem. Lehet hogy csak rossz helyen keresgettél eddig.
2014. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
én csak olyan rasztával jönnék össze aki igényes
2014. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
semmiképp sem
2014. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Úgyérzem, hogy az emberek hamar leirnak. És akkor már csak úgy emlegetnek, hogy a raszta. Egyből hozzátársul, hogy biztos drogozok, nem mosom a hajam, igénytelen stb..

javitsatok ki ha nem igyvan :D

2014. júl. 11. 08:28
 6/25 anonim ***** válasza:

Sajnos, megvan eme tévképzet de nem értem miért. Leírják a rasztákat pedig szerintem egyáltalán nem igénytelenek, és ugyan olyanok mint a többi ember.

1-es voltam.

2014. júl. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
na muti azt a rasztát!
2014. júl. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szerinted egy raszta vagy "hippi féle" csaj nem igényes és nem ápolt? Mert arra utalsz a kérdéseddel.

Ne haragudj, de szard már le, hogy mit gondolnak mások.

Ha meg úgy érzed, hogy mit sem ér hogy raszta vagy, akkor vágd le öregem, nem vagy túlságosan raszta lelkületű. Azért ne legyen rasztád hogy szégyelld.

Én leszarom ki mit gondol rólam és nem másoknak akarok megfelelni. Nőkkel se volt még gond, sőt több van mióta raszta vagyok.

2014. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Igazad van, nem vagyok már raszta lelkű, nem mondom, hogy szégyellem, de mintha már nem én lennék, mert ,hogy teljesen más életet élek.
2014. júl. 11. 08:58
 10/25 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudhatod, hogy ki vagy.

Viszont olyan nincs, hogy "már nem vagyok raszta lelkű" :) Vagy az vagy és maradsz is az, vagy nem vagy az és sosem voltál az. De ezt már csak te tudhatod.

2014. júl. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!