Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti ismertek olyan lányokat,...

Ti ismertek olyan lányokat, akik járnak bulizni, de nem élvezik és ciki el tartják a részegséget?

Figyelt kérdés
Én vagyok Ennyire béna, hogy nem az első barátnőmmel veszek ossze, mert szerinte teljesen normális hogy buliban annyit isznak az emberek, hogy járni alig tudnak vagy csak rossz helyen ismerkedem? :S
2014. júl. 10. 23:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem ismerek de jó lenne,mert én se értem mi értelme hülyére innia magát bárkinek.

Az alkohol ugyanis nem egészséges.Akkor se ha borban van aminek vannak,ugyan jótékony alkotórészei:)

Vagy sörben,aminek szintén vannak :)

Inkább drogoznék mint innék,ha kényszer választás lenne...

2014. júl. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ismerek, de nem értem őket... ha valaki normális társaságban van, kis házibuli, ahol tudják hol a határ, akkor csak jól sülhet el minden... :)
2014. júl. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én ilyen vagyok. :) Szerintem az már nem csak ciki, de szánalmas is... És nem értem, mi értelme van? Fiúknál is utálom, de egy részeg lány a legundorítóbb a világon! :/
2014. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!