Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ciki szerelmet vallani egy...

Ciki szerelmet vallani egy lánynak úgy, hogy még nem randiztunk?

Figyelt kérdés
van egy lány akibe már első találkozásunk óta belezúgtam. nagyon jóban vagyunk, csak az a baj hogy nem hiszem hogy viszonozza. csak tanácsokat kérek nem szöveget, tudom szívből kéne jönnie, de nem szeretném elbaszni, mert most megyünk nyolcadikba és nem akarok úgy ballagni hogy nem próbáltam meg. még annyi hogy nem vagyok egy főnyeremény, de mondta a csaj hogy jól lehet velem beszélni és hogy kedves vagyok. köszi előre is a válaszokat!
2014. júl. 7. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de nem sietném el a helyedben kétesélyes az eset, szóval inkább használd ki azt az évet.
2014. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan el akarod üldözni, akkor hajrá.

Oké, hogy jön a ballagás, de utána is lehet tartani a kapcsolatot. Elhívod ide oda, stb, és utána lehet ilyenben gondolkozni, addig vissza-kell-hogy-tartsd-magad! Különben elriasztod, mert sok lesz neki.

2014. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha barátok vagytok, régebb óta ismeritek egymást, akkor nem kell "randizni". Valamilyen módon tálalod, hogy szereted, és ha ő is így érez irántad, és nincs akadálya a kapcsolatnak, akkor bele is kezdhettek: attól a pillanattól kezdve párnak számítotok.* Ha működik, és vágytok egymás társaságára, akkor majd bőven szerveztek programokat. Amit már nem szokás randinak hívni, mert az többnyire olyan néhány órás időtöltést jelent, ami alatt két, majdnemhogy idegen ember ismerkedésbe kezd.


*Persze, hogy ne érje váratlanul, érdemes lenne iskolán kívül is találkozni vele, mondjuk a nyáron. Akár közös barátokkal együtt is.


Ja, és ne tekints rá egy teljesen idegen lényként, legyél természetes. Nem kell félni a lányoktól.

2014. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
el fogod riasztani/ki fog nevetni/azt mondja hogy ezt úgy veszi mintha nem is mondtad volna/összejöttök.
2014. júl. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!