Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert mindig mi lanyok vagyunk...

Miert mindig mi lanyok vagyunk a gonoszak?

Figyelt kérdés
Allandoan csak azt olvasni hogy nekunk nagyok az igenyeink, penzes pasit akarunk meg milyen kegyetlenul visszautasitjuk a csunya fiukat. Miert nem keresgel a ronda, dagadt lanyok kozott? A sajat sulycsoportjaban? Nyilvan nem fog egy szep lany osszejonni egy igenytelen, eloiteletes onbizalomhianyos csunya fiuval. Mi vagyunk a felszinesek, aztan ok ugyan ugy a kulsore mennek ha szep lannyal kezdenek...ennyi. A kulso megfog a belso megtart. Amugy nekem atlagos barataim voltak, kulsore es csak annyi az elvaras, hogy apolt legyen es ne legyen undorito feje. Nem is latni az utcakon ronda szornyeket, a legtobb "csunyafiu" is atlagos...magas vekony, alacsony vekony, aztan megnezed az utcan a szep lanyok nem adoniszokkal jarnak, sot sokaknak bejon. 18/L

2014. júl. 9. 15:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
#19: hiába van tele a világ klassz csajokkal, ha nem neked klasszoskodnak...:D Mert mindegyik olyan szerelmes, mint a nagyágyú. :P:P:P Csak nem beléd.
2014. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Mielőtt valaki félreértené én nem a 17-es vagyok!
2014. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hát látszik, hogy indulatból pontoznakXD
2014. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ugyan, kérdező, én nem tartalak titeket gonosznak :). Sok srác "anyahiánnyal" küzd. Ez nem azt jelenti, hogy az anyjuk iránt bármit is éreznének, csak gyerekkorukból megmaradt, hogy törődés meg odafigyelés kéne nekik. Ezt a szerepet most senki nem tölti be aktívan (tudod, hogy valaki megsimogassa a buksit, átölelje). És bár ezt elég férfiatlannak érzem az ilyen viselkedést, jobb ha beismerjük: valamilyen szinten mindannyian vágyunk a gyöngédségre. Sokan nem lettek azok a rugalmas és kemény harcosok, akiket a 300-ban látunk. Néha velem is előfordul, hogyha kifáradok, akkor jól esne egy nyugtató kéz. Azt kell látni, hogy akik folyton a nőket szidják, egyszerűen csak elesettek és szerencsétlenkedősek. Nem érdemes haragudni rájuk. Engem inkább elszomorít, hogy társadalmunk ilyen mértékben szeretethiányos. A legtöbb seb az emberekben pont emiatt alakul ki. 24F
2014. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Ne várj tőlük értelmes dolgokat vagy gondolkodást, az őskor óta nem tettek semmit.Ezért van az h a 8 osztályos nő és a diplomás nő szeme is ugyanazt az ürességet rejti. könnyen megvezethetőek,és végtelenül egyszerűek.Nagyon ritka aki értékelhető bárhogyan.


szeretethiány? kinek?,korunk rib*ancairól van szó nem a politikáról,meg ilyesmiről így erről szóltak hozzá.

2014. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
23%
Ehhez képest sok fiú örül ha egyáltalán szóba áll vele a lány, mert hát ők ákárkivel nem állnak le BESZÉLGETNI, és ugye állandóan perverz, buta pasik környékezik meg őket. Ilyeneket h törődés, simogatás stb már nem szabad elvárni tőlük, ugyan melyik lányból nézné ki az ember ezeket manapság? Csak a karrier, törtetés, flegmázás, ridegség..
2014. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Megtudtalak cáfolni és ez nem tetszett? Elkezdtél bunkózni is, mert téged sértegetnek. Ne rajtam vezesd le. Mint mondtam két olyan barátnőm volt akik nem voltak szépek. Valami gond? Sérti a felszínességed?
2014. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!