Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert mindig mi lanyok vagyunk...

Miert mindig mi lanyok vagyunk a gonoszak?

Figyelt kérdés
Allandoan csak azt olvasni hogy nekunk nagyok az igenyeink, penzes pasit akarunk meg milyen kegyetlenul visszautasitjuk a csunya fiukat. Miert nem keresgel a ronda, dagadt lanyok kozott? A sajat sulycsoportjaban? Nyilvan nem fog egy szep lany osszejonni egy igenytelen, eloiteletes onbizalomhianyos csunya fiuval. Mi vagyunk a felszinesek, aztan ok ugyan ugy a kulsore mennek ha szep lannyal kezdenek...ennyi. A kulso megfog a belso megtart. Amugy nekem atlagos barataim voltak, kulsore es csak annyi az elvaras, hogy apolt legyen es ne legyen undorito feje. Nem is latni az utcakon ronda szornyeket, a legtobb "csunyafiu" is atlagos...magas vekony, alacsony vekony, aztan megnezed az utcan a szep lanyok nem adoniszokkal jarnak, sot sokaknak bejon. 18/L

2014. júl. 9. 15:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez az amit mi sem értünk ... tényleg miért vagytok?
2014. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%
Érdekes, ha egy pasinak sok pénze van, akkor nem muszáj a "saját súlycsoportjából" válogatnia. :)
2014. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2# akkor valogathat a k***ak kozott...
2014. júl. 9. 15:43
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, #2-es, milyen nőket ismersz, de én a pénz miatt ugyan együtt nem maradtam egy sráccal se, ha az nem volt igényes, ápolt, intelligens és széles látókörű.
2014. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

nem ti vagytok, senki sem tökéletes :) én is átlagos kinézetű, önbizalom hiányos, 172 centi magas vékony fiú vagyok, szakítás után lelkileg összetörtem, de soha nem hibáztattam a lányt mert a saját önzőségem miatt lett vége...sokakat sért, hogy másoknak nem felelnek meg...nem fogják fel, hogy valakinek a pénz kell, valakinek a jó külső, van akinek csak a szex........keressenek olyat akinek megfelelnek és akik nekik is megfelel...

21F

2014. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 WheneverYouWant ***** válasza:
4%
A gond az hogy a lányok nem mondják ki nyíltan...
2014. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert mindig ribizlikkel kezdenek ki. A normális lányokat meg észre sem veszik.
2014. júl. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A fiuk kezdemenyeznek legtobbszor es azert nyilvan ok kapnak tobb visszautasitast, ezert nem mi vagyunk a hibasak.
2014. júl. 9. 15:47
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj, hogy amit most leírsz, azt a legtöbb lány nem mondja ki a srác szemébe, hanem inkább hülyére veszi azzal, hogy terel, meg kitalál dolgokat.

Na szóval, a lányok nem elég tökösek ahhoz, hogy az igazat a szemünkbe mondják kimondják. :)

2014. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
44%

Lehet hogy te nem vagy az a stílusú lány mind a többi úgymond haszonleső. Lehet hogy te érzel vágysz és igazán jobban értékeled azt aki megért aki törődik veled, vigasztal,dédelget, tisztel. Talán te tudod értékelni a szeretetet, azt amit adsz és megfelelően választ kapsz amire igazán vágysz.


Kutattam egy rakást hogy miért van az hogy a csajok úgymond elgonoszulnak. Azért van mert sok csaj csalódik, mert remélhetőleg jóra vágyik és nem kapja meg. Ezért próbál valahogy olyan dolgot csinálni amiből hasznot lát ha már érzelmeket nem is. épp ezért sok csaj romlik el. agyonfesti magát, elnagyképül, úgymond szép lesz de belül a lélek bezárodik vagy valami ilyesmi történik.


Mindenképp tiszteletre méltó személy vagy aki igy gondolkodik és észrevett egy zavaró tényezőt. A hasznonleső csajok roncsák le a többi lány szintjét is akik a fentiek alapján juttak erre a szintre. Csak az hogy domino stilus szerint jön a káosz. de ne aggódj te ezért nem vagy hibás.

2014. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!