Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert mindig mi lanyok vagyunk...

Miert mindig mi lanyok vagyunk a gonoszak?

Figyelt kérdés
Allandoan csak azt olvasni hogy nekunk nagyok az igenyeink, penzes pasit akarunk meg milyen kegyetlenul visszautasitjuk a csunya fiukat. Miert nem keresgel a ronda, dagadt lanyok kozott? A sajat sulycsoportjaban? Nyilvan nem fog egy szep lany osszejonni egy igenytelen, eloiteletes onbizalomhianyos csunya fiuval. Mi vagyunk a felszinesek, aztan ok ugyan ugy a kulsore mennek ha szep lannyal kezdenek...ennyi. A kulso megfog a belso megtart. Amugy nekem atlagos barataim voltak, kulsore es csak annyi az elvaras, hogy apolt legyen es ne legyen undorito feje. Nem is latni az utcakon ronda szornyeket, a legtobb "csunyafiu" is atlagos...magas vekony, alacsony vekony, aztan megnezed az utcan a szep lanyok nem adoniszokkal jarnak, sot sokaknak bejon. 18/L

2014. júl. 9. 15:39
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
van igazság abban, amit írsz :)
2014. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mast jelent a szepseg, szoval ilyen nincs, hogy csunya fiu vagy csunya lany. Meg, hogy a sajat sulycsoportjaban keresgeljen. Persze van egy hatar, amit jobb nem at lepni, tenyleg nem fog egy bugyi feri tipusu fiuval osszejonni egy model, de meg erre is volt pelda. Ezek a fiuk, meg lanyok is, akik az ellenkez nemet hibaztatjak, mert hogy oket elutasitjak, pont ezert nincs parjuk mert igy viselkednek. Kozben lehet, hogy osszejonne nekik a dolog ha picit mashogy allnak hozza.

Van egy nagyon jo lany baratom. Atlagos kinezetu, de a fiuk egyfeszt masztak ra. Egesz jo fiuk is, megse oket valasztotta. (Azok a fiuk nem jottek ide sirni, hogy el lettek utasitva, hanem megertettek es probalkoztak tovabb). Vegul egy olyan fiuval van most, aki kb igy nez ki szamomra: [link]

Megis o mellette erzi jol magat es ezzel nincs is semmi baj

2014. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

#7

Persze a normális lányok megelégszenek egy magamfajtával. Akkor csak annyi kérdésem lenne, hogy hol vannak a normális lányok? (nem vagyok igénytelen, csak csúnya és ezáltal kissé önbizalom hiányos)

2014. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekem nincs csúnya fejem, és nem vagyok nyafogós önbizalom hiányos srác sem. De az Hugh Jackman, Jake Gyllenhal típus sem vagyok, aki elég jóképű és izmos. Szóval kettő közt valahol. Mégis néhány visszajelzés azt mutatja, hogy "nem vagy ronda, csak nem az esetem" :D Poén.
2014. júl. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

#13

Nagyon sok van belöle. Csak körül kéne nézni.

2014. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#13-as! A baj valószínűleg nem a külsőd, hanem az önbizalomhiányod. Fogadd el magad!! Ha ez megy csak úgy, akkor csak úgy, ha csak edzéssel mondjuk, akkor azzal. De edzeni is azért edzz, hogy te magaddal jóban legyél. Ha sugárzd a magabiztosságot, a lányok tapadni fognak, mert a határozottságot és önbizalmat keresik..
2014. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
a férfiak!! mert ők uralják a rendszert mindenhol :D
2014. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#17-es, de megkeseredett lehetsz!

Pedig tele van a világ klassz csajokkal!

2014. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#17

Te jó ég... -.- Nem kéne általánositani, csak azért mert találkoztál pár pitsával...

2014. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%
Úgy ahogy van a mai csajok 98%át le kéne cserélni, el kéne tüntetni, kb csak annyit érnek h megbámulják őket, de idióták, flegmák, felszínesek, álszentek..
2014. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!