Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit gondoltok egy...

Lányok, ti mit gondoltok egy ilyen fiúról?

Figyelt kérdés
Alacsony kb.168-170 cm.Kondizik.Nem is testépítő.hanem erőemelő edzést csinál.Meg karatézik,érdeklik a küzdősportok,szereti nézni az erősembereket meg az MMA-t.Elég visszahúzódó,nem az a beszédes tipus.Szereti az állatokat,a kutyákat és a macskákat egyaránt.Nagyon szereti az agresszív,erőszakos,nyomulós lányokat.Azt is ha a lány megüti,akár csak úgy szórakozásból.

2014. júl. 5. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
papucs
2014. júl. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy előbb vagy utóbb agresszív vadállat lesz.
2014. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pici vagy. Havernak elmennèl.
2014. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az utolsó 2 mondat mindent elront...
2014. júl. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó 2 mondat rontotta le teljesen a képet. Én is karatézom jó ideje és érdeklődési köröm is hasonló de férfit szeretnék magam mellé, sajnos semmit nem tartok annyira illúziórombolónak mint emikor egy pasi képtelen kiállni magáért, vagy papcsoskodik...
2014. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képtelen kiállni magamért,csak egyszerűen bejönnek az ilyen erőszakos lányok.De azt nem szeretem,ha kiabálnak velem vagy beszólogatnak.Meg akárkinek nem hagynám,hogy ütögessen,max a barátnőmnek.
2014. júl. 5. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!