Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha álljátok egy srác...

Lányok! Ha álljátok egy srác tekintetét és a srác fordul el előbb ti mire gondoltok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Bámul téged a srác, de nem akarja h tudd.
2014. máj. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fiú létemre két dolog miatt szoktam elfordítani a fejem, 1. vagy nem érdekel a csaj, 2. vagy annyira bejön hogy zavarba jövök... de ilyenkor még vissza vissza szoktam nézni, meg komolyan szerintem nagyon szerencsétlen mozdulatokat csinálok xD de ez ritka
2014. máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, ahogy a második válaszoló. Két esélyes: vagy nem érdekli a csaj, vagy zavarba jött, mert tetszik neki.
2014. máj. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

és ha akkor néz amikor én elfordulok?

azt miért teszi?

2014. máj. 29. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az jó jel, nem akarja, hogy lásd, amikor néz téged, valószínű bejön neki az illető. Különben miért nézné mereven? :)
2014. máj. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is azokat a lányokat nézem akik tetszenek, hát ha nem szégyenlős a srác akkor egyszer oda fog menni egy nagyon rossz indokkal hogy beszélgetést kezdeményezzen, ne röhögd ki ha lehet inkább vedd a lapot :D ha nem mer oda menni akkor meg lehet oda mehetnél hozzá te valami nagyon gagyi levágós szöveggel hogy le essen neki hogy beszélgetést kezdeményezel :D ha meg vaskalapos vagy és azt várod hogy mindenképpen a srác kezdeményezzen akkor vagy lesz valami vagy nem ... szóval érted ;)
2014. máj. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen hosszan néztétek egymást. Több másodperc már bámulásnak is elmegy, ami elég necces és kínos tud lenni. Érdemes néha el-elnézni, ha vki flörtölni szeretne.


Amúgy meg az is lehet simán, hogy mindenkire ránéz az utcán / metrón. Messzemenő következtetéseket nem vonnék le ebből. Ha nagyon tetszik, akkor menj oda hozzá te - nem feltétlen azzal, hogy hé, tetszel, hanem vmi más dumával, pl. a sapkádat néztem tök jó, hol vetted, vagy vmi ilyesmi.

2014. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!