Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet, hogy vonzom pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy vonzom pár srác tekintetét, de azét nem, aki Tetszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen annak az egynek nem jössz be, nem vagy az esete, vagy csak egy tömeg csajnak talál.
2011. máj. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszerüen karma:)
2011. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vagy!


Egyszerűen szólván, a srácnak nagyon is bejössz , és zavarban van! Ergo amikor rámézel ő pont akkor néz el....és így fordítva, amikor ő figyel te nézel el.....:)

2011. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de sztem aki tetszik arra félünk ránézni...:)
2011. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

így van a legtöbb esetben ez van amit a 4. mond!


És elárulom h ez kortól független!


"aki tetszik arra nem merünk soxor ránézni"

2011. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hm érdekes

Ismered egyáltalán, beszélgettél már vele? Tudja, hogy létezel? Mert, ha csak egy suliba,munkahelyre jártok, akkor nem biztos, hogy észre vett.

Egy érettebb férfi nem hiszem, hogy lesüti a szemét, mert jó nőt lát aki tetszik neki.

2011. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert ha az is érdeklődést mutatna feléd, akkor nem tetszene.
2011. máj. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb srácok kellenek, ők meg találnak maguknak jobb csajt is nálad.
2011. máj. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez eléggé érdekes eset .. mert egy településen lakunk, de csak látásból ismerjük egymást .. ez azért van, mert nem rég költöztünk ide, de, amúgy én már előtte is itt-ott láttam .. Focizni, vagy éppen csak edzeni .. : )) ,, viszont Ő is már látott párszor, gondolom Facebook-on is azért jelölt vissza, mert nem minden embert jelöl vissza, aki bejelöli.. már szerintem, mert aki mindenkit visszajelöl, annak azért több az ismerőse .. : )) na nem tudom .. szégyen ,, Tesóját többet látom ,, : DD
2011. máj. 27. 16:26
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kellesz neki, akko már réglépet volna.
2011. máj. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!