Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vonzom a férfiakat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vonzom a férfiakat?

Figyelt kérdés

Amikor egyetemre kerültem, kollégista lettem, ott ismertem meg egy nagyon helyes fiút aki hosszú hetekig udvarolt, de nem történt semmi.Végül egy este megcsókolt de eltelt megint pár hónap úgy, hogy ennél nem léptünk tovább.Jött a nyári szünet, de igyekeztünk minden héten találkozni.

Tanévkezdéskor nem mentünk vissza a kollégiumba, hanem együtt béreltünk egy garzont.De még itt sem feküdtünk le egymással, ekkor már kezdtem nagyon gyanakodni, hogy vmi nincs rendben. Ha rákérdeztem mindig csak hitegetett, meg hogy ne rontsuk el a szexel, stb.Aztán elmaradt egy előadásom, váratlanul hazamentem és hallottam, hogy fürdik.Sosem engedett be ha a fürdőszobában volt, de akkor benyitottam és a kádban egy lány volt. Mint kiderült transzszexuális, lánynak született, de pasiként élt. Totál kiborultam, még aznap új albérletet néztem.

Találtam egyet ahol a nagyobbik szobában egy pár lakott, én beköltöztem a kicsi szobába.A pár nagyon aranyos volt, nagyon jóba lettem velük, főleg a fiúval jöttem ki jól. Végül egymásba szerettünk, a barátnője pedig némi hiszti után elköltözött.Ott maradtunk ketten és egy darabig jól is éreztem magam az új kapcsolatban, viszont a szex itt is váratott magára.Amikor már egyre türelmetlenebbül faggattam, hogy miért nem akarja, végül színt vallott: transzszexuális és éppen nemátalakító műtétek előtt áll, kért, hogy értsem őt meg és legyek türelemmel, mert ő is teljes értékű férfi lesz és ugyanúgy megad majd nekem mindent, mintha férfinak született volna.

Én hetero lány vagyok és végre szeretnék egy igazi pasit, az igaz, hogy tetszenek a vékonyabb, kevésbé izmos és szőrös fiúk, de gondolom nem csak a transzszexuálisok között van ilyen.

Szerintetek mi az oka, hogy vonzom ezeket a nem is lány- nem is fiú embereket?

Amúgy én kinézetre nagyon nőies vagyok,nincs bennem semmi fiús.


2011. máj. 2. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég kamunak tűnik :D De ha nem az akkor: Nem létezik hogy nem tetszenél normális fiúknak, csak az ilyet általában csak barátként kezelik a nők. Vékony férfiért nem nagyon vannak odáig a csajok.. Sajnos. :/
2011. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te választod és nem vonzod őket, valahogy úgy ahogy vannak nők akik azt hiszik vonzák a kegyetlen pasikat, miközben az az igazság hogy épp ők választják ki őket a tömegböl.

Sok oka lehet hogy miért, de minden bizonnyal egyfajta lustaság, az egyszerü út és a kényelem ami miatt mindig ide lyukadsz ki.

Mondjuk azt elképzelni nem tudom hogy ne vennék észre jeleket már az első találkozáskor, igy azt végképp nem ha együtt is élnék valakivel hogy ezt el tudja elölem titkolni, ez nekem ilyen felfoghatatlan szint.

2011. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

valóban kamuszagú

amennyiben mégsem az akkor fogadd szeretettel a részvétemet és ez még csak 2 eset volt, ne add fel

2011. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy egyszer megtörténjen veled, még elképzelhetőnek tartom, de hogy 2-szer!
2011. máj. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos nem kamu, és igen, észre kell venni, hogy valami nem stimmel, persze nekem is gyanús volt, főleg az első esetnél, nagyon szép volt a bőre, kicsi a keze stb., de mindenre gyanakodtam csak erre nem.Az, hogy rögtön ez után belefutok egy hasonló emberbe, arra végképp nem gondoltam:(

Nekem tizenévesen is a kimondottan vékony fiúk tetszettek, már-már soványak. Mindketten extra vékonyak voltak, így szinte semmi mellük nem volt,de csípőjük sem, szóval nem volt mi utaljon a nőiségükre, a második esetben még egy kis szakálla is volt neki, mert amikor már megismertem túl volt egy nagy nőgyógyászati műtéten, amit hormonterápia követett, ettől szőrösebb is lett, a hangja is egész mély volt. Azon kívül, hogy éreztem, hogy vmi nem stimmel, semmi konkrétumra nem gondoltam.

Viszont azon elgondolkodtok, hogy talán némi lustaság is van benne, de lehet csak az vonzott, hogy egész jól tudtak udvarolni, amit előtte egy fiútól sem kaptam meg:(

2011. máj. 2. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Szegénykém :( Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni magadnak egy helyes srácot. Hajrá!
2011. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!