Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok ilyen könnyen eldobjá...

A lányok ilyen könnyen eldobják azt, aki ismerkedéskor valamin "elbukik", még ha vágytak is a pasira sokáig?

Figyelt kérdés

Na ezt hogy próbáljam elmagyarázni értelmesen.

Nekem egyszer volt ilyen: hónapokig épitettük a barátságtól a randiig - aztán több nem lett, mert az első találkozón nem mondtam el, hogy többet szeretnék, ettől megharagudott rám, megsértődött, csalódott.

Három hónappal ezelőtt egy másik lánynál próbálkoztam, elutasitott, de megvigasztalt, hogy ő ilyen válogatós, már 4 éve senkije sincs. Igazából lenne valaki, akit már 2 éve kinézett, aki testileg-lelkileg bejönne, és nemrég kezdtek egymáshoz közeledni.

Tehát 3 hónapja közeledtek egymáshoz, erre tegnap kiderült, hogy a csaj rájött, hogy a pasi lehetetlen kategória, ezért ő épitette le.

De ez kicsit meglepett. Persze, nem tudom mi lehet nőknél a "lehetetlen kategória". Én pasiként hadd induljak ki magamból: ha valakit nagyon szeretnék, akkor nem fogom eldobni, ha valami nem úgy néz ki, ahogy szeretném!


2014. júl. 5. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert buta ösztönlények! De azért mind szeretjük őket :)
2014. júl. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem mondtad el neki, hogy többet akarsz, akkor lehet, hogy azt hitte, hogy csak játszadozol vele, és ezért rágott be. A másikról pedig a saját esetem jutott eszembe. Én is azt mondtam az illetőnek, hogy a lehetetlen kategória, mert arrogáns, manipulatív (szeretne lenni), és buta. Ő persze azt hiszi, hogy a visszautasításom hátterében valami női misztikum áll, ami miatt egy olyan rendes srác (muhahahahahaaaa...) nem kell nekem. Nyilván.
2014. júl. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen, de a lány mondom két éve "bele volt esve", és hihetetlen, hogy csak igy kiszeretett... persze, én is pasiként volt már nemegyszer, hogy "hú de jó nő, meg kell ismerni", aztán inkább töröltem facebookról "akkor kabbe" felkiáltással - de nem voltam szerelmes.
2014. júl. 5. 12:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is bele volt szerelmes, hanem abba a képbe, amit előre megalkotott róla, aztán a 3 hónap alatt kiderült, hogy nagyon nem olyan, mint amilyennek ő elképzelte.
2014. júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted mit tudnak ők még a szerelemről? Összevissza mondogatnak ki mindenféle súlyos szavakat, nem törődve a lényegükkel, ilyenre baromság adni. Egy szó mindig is csak egy szó lesz.
2014. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
1-esnek igaza van, a lányok tényleg sokkal inkább ösztönlények, mint mi fiúk. Én is csak most kezdtem rájönni, mióta aktívan csajozgatok, azelőtt semmit sem tettem, de csajok sem másztak rám maguktól. Nekik ilyen menő alfahím kell, aki jól megveri őket, ha muszáj, mert az milyen férfias már, egy kedves, rendes fiú meg nem tudja beindítani az állati ösztöneiket sokszor még akkor sem, ha helyes a srác. Bár többnyire a külső alapján válogatnak, mert a lányoknak a külső is sokkal fontosabb mint nekünk fiúknak már szerintem ezzel sem mondok újdonságot.
2014. júl. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok? Mert el nem tudom képzelni, hogy egy huszonéves így ír, mint ti.
2014. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, melyik volt az a félkegyelmű, amelyik AMEEEEEE válaszát lepontozta! Pedig igaza van nagyon is! Mutasd magad, és mondd el, miért nem értesz egyet!
2014. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"buta ösztönlények" Jó, hogy nem már egyenesen valami alsóbbrendű fajnak könyveltek el minket. Amúgy pedig milyen szakirodalom támasztja alá ezt a súlyos állítást?

"Szerinted mit tudnak ők még a szerelemről? Összevissza mondogatnak ki mindenféle súlyos szavakat, nem törődve a lényegükkel, ilyenre baromság adni. Egy szó mindig is csak egy szó lesz." Melyik korosztályról beszéltek? Ha a tinikről és a ti is tinik vagytok, akkor vissza se nézek többet. Akkor majd esetleg 10 év múlva beszélhetünk a dolgokról, ha felnőttök ti is.

2014. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

kedves 6. válaszoló.

értelmes, kultúrált, jól szocializált és megfelelő érzelmi intelligeniciával rendelkező lányok szeretik a kedves, odaadó szeretetet adni tudó fiúkat.

Amúgy meg van egy mondás: Hasonló a hasomnlónak örül

2014. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!