Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok átlag mikor nőnek ki...

A lányok átlag mikor nőnek ki a "rosszfiúkat szeretem" korszakból?

Figyelt kérdés
Mert akit ismerek, 25 évesen nőtt ki, mondta, hogy változott, de énis láttam, hogy változik 2 év alatt, és már jobban odafigyel, hogy kinek mit.
2014. júl. 5. 03:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ez egyenenkent valtozhat. Van, aki mar 10 evesen megkomolyodik, van, aki 18 evesen, de van, aki 51 evesen sem, vagy visszater abba a korszakba :D
2014. júl. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

válás után gyerekkel már nem kellenek az alfáknak,és akkor már jöhetnek a béták,aki felneveli a kakukkját.

kb akkor.

2014. júl. 5. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Soha.... 53/N :)))
2014. júl. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Soha. Lehetsz akármilyen hűséges pasi biztos háttérrel, akit imádnak a gyerekeit, ha az asszonynál kattan valami lelép az első "rosszfiúval"
2014. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12 évesen :D
2014. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már komoly kapcsolatot szeretne. Legalábbis nálam így volt, nekem a rosszfiús típusok csak kalandra kellettek.

Úgy a húszas éveim elején, kb. 23-25 éves koromra esett ez, amikor már társat kerestem, nem újabb sztorit a szerelmi és szexuális életembe.

2014. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem is igazán a rosszfiúkra bukunk, hanem a magabiztos, erős, vagány férfiakra. Sajnos én is ilyen vagyok.. Próbáltam már együtt lenni olyan férfival aki cuki, édes, stb de

nem voltam boldog. A tiltott gyümölcs édesebb. Tudom, hogy nem szabadna összejönnöm azzal a balhés, hírhedt rosszfiúval, amikor a sötét, grafit szürke szemeivel a szemembe néz, megérint, magához ránt..és elveszi az eszem. Sajnos a rossz fiúk erotikusak, mert bennük van a merészség, a vadság, és a nő biológiai ősi ösztöne ennek képtelen ellenállni. Vágyik, kívánja ezt a rosszat,ezt a szenvedélyt, ezt a merészséget. Persze vannak kivételek. :)

Én immár 3 éve vagyok együtt egy ilyen férfival és kövezzetek meg, imádom!

Soha nem csalt még meg, mielőtt ezzel jönnétek, ismerek elég 'jó fiút'aki sunyi módon játsza ki a barátnőjét. Az, hogy megcsal-e nem azon múlik mennyire rossz fiú. Hanem az érzésein. Értem sokat küzdött ez a fiú de mindig tud újabb izgalmakat nyújtani, amit előtte soha egynél sem tapasztaltam meg. Ő volt az első az életemben és az utolsó is remélem! :-)

21l

2014. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát persze, akiről irtam, a kiszemeltem is ilyen volt. Simán összejött egy ilyen pasival, egyik napról a másikra, mert "kisugárzása van" - csak persze a pasi nem gondolta komolyan, a lány erre rájött, igy 1 hét után le is lépett :)
2014. júl. 5. 11:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Látom le lettem pontozva, de sajnos ez az igazság... Amúgy engem csalt már meg olyan fiú, aki annyira de annyira "jó" volt. (osztályelső, jómódúság, tisztelettudóság, stb)

Mert én is azon a véleményen voltam, hogy úgyis megcsalna ha olyan rossz fiúval jönnék össze akihez tényleg vonzódom nagyon...tehát választottam a jó fiút, akit meg is szerettem, aztán bumm. Mellettem megjött az önbizalma és ő is megváltozott. Akkor eldöntöttem, hogy azután fogok menni akit tényleg akarok , minden rossza ellenére, mindn bajjal és balhéval együtt. Aztán őt meg én szelídítettem meg, már amennyire :) Mert minden lány vágya egy rossz fiú, aki csak vele jó. És minden fiú vágya egy jó lány, aki csak vele rossz . ;)

2014. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Soha. És nem is kell.

Az exem tipikus jófiú volt, nem nagyon csajozott, építgette a karrierjét, feleséget akart, aztán meg eszébe jutott, hogy héé, hát ő még nem is csajozott úgy igazán soha és csak azért nem csalt meg, mert kiderült a dolog és szakítás lett belőle. Egyébként a szex elég unalmas volt vele, és tele volt komplexusokkal, gátlásokkal, arról meg halvány gőze nem volt, hogy nekem mi kell, ha megpróbáltam elmondani, akkor megsértődött hogy biztos ő béna.

A párom tipikus rosszfiú volt, hajtotta a csajokat, pörgött és habzsolta az életet. Ehhez képest most hűségesen mellettem van, és meggyőzően állítja, hogy egyszerűen már unalmassá vált a csajozás, az egyéjszakás kalandok, mert végső sorban minden nő egyforma és ha tudod, hogy szedd fel őket, onnantól már ugyanolyan mind. Én elhiszem neki. Viszont emellett komoly tapasztalata van a nőkkel, és nagyon nyitott a szexben, isteni jó vele. De meghatja egy kisbaba, már alig várom, mikor lesz már sajátunk :)

Nem azt mondom, hogy minden rosszfiú jó és minden jófiú unalmas - de én így fogtam ki. :)

2014. júl. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!