Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy lány mindig a rosszfiúk...

Ha egy lány mindig a rosszfiúkat kedvelte, sose változik meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány "barátom", évek alatt csak azt láttam, hogy "rosszfiú" pasijai voltak. Azért, mert "olyan kisugárzása van, hogy", megjegyzem olyan kislányos 25 éves korában is. Akik meg "jófiúk" voltak, azok nem voltak jók.

Bár megjegyzem, nemrég fejlődésnek indult, mert egy "rosszfiút" ő dobott ki, persze egy bulin rögtön bedőlt neki, de rájött, hogy ő sem gondolja komolyan, igy elküldte


2014. ápr. 15. 23:59
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és hozzáteszem, nekem már sirva mondta, hogy ez neki sem jó!
2014. ápr. 16. 00:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy képes megváltozni egy ilyen lány. Maximum akkor fog "észhez térni", ha babariadó van... De akkor meg már csak egy spermadonor kell neki, semmi több. Ha a szegény donor szerencsétlen, akkor mellette lesz neki "rosszfiú" pasija ugyanúgy...


Egyébként a lányok nagy része ilyen (saccra 70%), hogy a rosszfiúk a rosszfiúk, aztán meg sírva panaszkodnak.


# 2:

Azt jelenti, hogy buli buli hátán, orrba szájba megcsalja a barátnőjét és le se szarja, hogy mi van vele. Megbízhatatlan és sokszor szarkeverő...

2014. ápr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem tulajdonság. nem kell megváltoznia. szedj magadra egy kis határozottságot, és akkor elmondhatod, hogy rajtad nem múlt.
2014. ápr. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 PearlDiver ***** válasza:
Az én barátnőm kislány korában idealista volt, aztán elcsábították a "rosszfiúk". De visszatalált az álmaihoz, amikor megismertük egymást ;)
2014. ápr. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, esetleg 40-50évesen amikor el éri őket a változó kor (vagy miaszösz)

35éves munkatárs csajok még mindig azokért vannak oda.

2014. ápr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majd megváltozik, ha fejben igazán fel tud nőni, vagy ha rátör a kapuzárási pánik..


Én már rég beláttam, h a rosszfiúk hosszútávon csak a bajt hozzák, de azt csőstül

2014. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!