Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ilyenkor mi van a csajjal?

Fiúk! Ilyenkor mi van a csajjal?

Figyelt kérdés
1 éve találkozgatunk, tök jól elvagyunk, szimpatikusok vagyunk egymásnak stb, mindig órák hosszát beszélget(t)ünk chaten meg személyesen is. Erre az utóbbi napokban alig válaszol, ha igen, akkor röviden, mintha elhidegülne tőlem vagy ilyesmi. Más fószer nincs a képben ezt biztos kézből tudom. Ha kérdezem, hogy mi a baj, akkor azt mondja, hogy inkább hagyjuk is. Ilyenkor mi van a női nemmel? Vagy miért csinálhatja ezt?

2014. júl. 4. 12:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
1 évig csak dumálgattok, komolyan nem hiszem el, hogy eddig is kibírtam, azt csodálkozol hogy miért hidegül el tőled.
2014. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
*kibírta
2014. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megunta, hogy nem lépsz, csak itt töketlenkedsz mellette. Gondolom neki egy pasi kell, nem egy bébiszitter, akivel csak eldumál cseten. Tudod egy nőnek puncija is van, amit csak pénisszel lehet betömni igazán...talán itt a probléma, hogy eddig bízott benne, hogy neked van ilyen testrészed...mármint péniszed nem puncid...de amit láthatjuk nincs neked, mert különben már járnátok és forró nyári éjszakákon az ő punciját tologatnád. ennyi.
2014. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
juuj hat lehet meg unta vagy massal ismerkedik cseten, beszeld meg vele ne erd be annyival hogy hagyjuk,es legy hatarozott, es mond meg neki hogy fontos stb es kapd mar le. nennyi idosek vagytok?
2014. júl. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ő 21, én 24.
2014. júl. 4. 13:00
 16/19 anonim ***** válasza:
HA az egy év alatt sem tudtál egy ilyen dolgot eldönteni, hogy mi legyen veletek, akkor tulajdonképpen mit is vársz tőle? Amúgy nem lehet hogy megtudott rólad valamit? Vagy lehet hogy tényleg megunta ezt a semmit. Ha nem akarod futni hagyni akkor bizony tenni kell egy lépést :)
2014. júl. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Semmi olyan izé nincs a múltamban. Átlagos vagyok. 2 barátnőm volt eddig és másfél éve nincs senkim. Nincs zűrös előéletem és tényleg csak vele ismerkedem. A másfél év alatt is csak vele találkozgattam úgy.
2014. júl. 4. 14:40
 18/19 anonim válasza:
hat huzz mar bele,mire varsz??!!
2014. júl. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Na sikerült elérned valamit?
2014. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!