Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ilyenkor mi van a csajjal?

Fiúk! Ilyenkor mi van a csajjal?

Figyelt kérdés
1 éve találkozgatunk, tök jól elvagyunk, szimpatikusok vagyunk egymásnak stb, mindig órák hosszát beszélget(t)ünk chaten meg személyesen is. Erre az utóbbi napokban alig válaszol, ha igen, akkor röviden, mintha elhidegülne tőlem vagy ilyesmi. Más fószer nincs a képben ezt biztos kézből tudom. Ha kérdezem, hogy mi a baj, akkor azt mondja, hogy inkább hagyjuk is. Ilyenkor mi van a női nemmel? Vagy miért csinálhatja ezt?

2014. júl. 4. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menstruál.
2014. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak csaj !
2014. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
1 éve találkozgattok? Tehát nem "jártok" ? Talán ez lehet a probléma.. senki se beszélgetne 1 évig valakivel csak úgy..
2014. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem járunk, de alapból többnek indult a dolog, mint barátság... csak egyikőnk sem lép. Tudom, hogy tetszem neki és talán még érezhet is valamit irántam, de én meg bizonytalan vagyok, nem tudom mit akarok és ezt ő is tudja :/

Amúgy máskor nem volt ilyen. 1 hete kezdődött...

2014. júl. 4. 12:30
 5/19 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled te kis pö cs, szerinted egy csaj hány hónapig vár egy srácra míg kezdeményez? :D már rég le kellett volna smárolnod, te kis pö csfej..
2014. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem tudod hogy mit akarsz a csajtól azt csodálkozol ha lelép? ekkora ostoba barmot még nem láttam :D
2014. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Lehet akkor ezzel kezd tele lenni a hócipője és próbál lesz*rni, mert unja...?
2014. júl. 4. 12:34
 8/19 anonim ***** válasza:
most gondolj bele ha te lennél a lány. egy lány mit vár el egy férfitól? legyen alapvetően határozott magabiztos humoros kedves megértő..na benned nincs meg a határozottság magabiztosság szütyörögsz jobbra balra. ha csaj lennél kellene egy ilyen kisfiú mint te? aki azt se tudja mit akar? Mellette meg ott lenne lehet másik 2-3 srác aki meg normális meg udvarolna neked rendesen?
2014. júl. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor fel kell kötnöm a gatyám, ha nem akarom futni hagyni.
2014. júl. 4. 12:39
 10/19 anonim ***** válasza:
hívd el talizni, aztán fogd meg a kezét, szorítsd magadhoz majd csókold meg.. Ha férfi vagy..
2014. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!