Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Engedélyt kérhetek 33 évesen,...

Engedélyt kérhetek 33 évesen, szűzen minden próbálkozás ellenére feladni a nők kegyeiért megvívott hosszas, értelmetlen csatákat?

Figyelt kérdés
Ha több milliárd embernek sikerül az, ami nekem nem, akkor mégiscsak velem lehet a probléma. Senkit nem okolok magamon kívül. Nagyon frusztráló, egyre frusztrálóbb, hogy már a 40-hez vagyok közelebb mint a 20-hoz, és a 100 esetből 100 úgy végződik, hogy amíg egyre jobban megkedvelem a hölgyet, a hölgy egyre inkább eltávolodik tőlem. Teljesen el vagyok keseredve a magam szerencsétlensége miatt, azt hiszem, lassan belenyugodhatok abba, hogy amíg mások szerelemben, az érzelmek viszonzásában, kapcsolatokban, kapcsolati életben gazdagok, addig létezni fognak szerencsétlen, elfuserált, kudarcra ítélt senkiházik, mint amilyen én vagyok. Az egész életemet, a tanulmányaimat, a munkámat, mindent megbillogoz a nyomasztottság.
2014. júl. 3. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit biztos rosszul csinálsz de ezt igy látatlanban senki nem tudja megmondani mi az. Vannak barátaid? ha igen, kérj segitséget. Hol probálkozol ismerkedni? Milyen dumával?
2014. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.

20l

2014. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom hasonló szöveggel csajozol :) Ne is csodálkozz akkor :D
2014. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. erre annyit tudok mondani hogy a mai világban a taktika többet ér mint a romantika.
2014. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valójában nem értem, hogy mi lehet a probléma. Ugyanazokról a dolgokról szoktam nőkkel beszélni, mint akárki más. Semmi taszító nincs rajtam külsőleg. Udvariasan, kulturáltan fejezem ki magam. Habár nem durrogtatom kétpercenként a jobbnál jobb poénokat, de ha valamilyen számomra érdekfeszítő témába belekezdünk, akkor le sem lehet lőni. Nem vagyok olyan nagydumás, sőt, inkább csendesebb típusú, de ha kell, ha igény van rá, sokat tudok hülyülni, beszélni. A barátaim is tudják, hogy szerencsétlen vagyok nők terén, ők már látták azt is, hogy milyen az, amikor reménytelenül szerelmes vagyok egy olyan nőbe, aki nem viszonozza. Háromszor éreztem nagyon komoly érzelmeket nő iránt, mindhármat elbuktam. Reménytelen, be nem teljesült szerelmek voltak. Ezenkívül volt több apró próbálkozásom, de alig néhány nap beszélgetés után valahogy elmaradt a további beszélgetés, érdeklődés egymás iránt.
2014. júl. 3. 12:00
 6/9 anonim válasza:
0%
33 éves szűz? ilyen nincs te trollkodsz ennyire ronda vagy? ezt nem hiszem el linkelj már egy csávóról képet aki kicsit hasonlít rád stílusban vagy v.mi megmondom akkor,hogy mitévő legyél.
2014. júl. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudod, boldog lennék, ha csak trollkodásból írtam volna ki. Még nem hallottam senkitől azt, hogy ronda férfi lennék, egyszerűen úgy érzem, hogy nem tudok érdekes lenni senki számára.
2014. júl. 3. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Menj el prostihoz.


Megadja az önbizalmat, hogy nyomulósabbra vedd a figurát. (Vagy lelkileg még jobban megnyomorít :D) Vagy várhatsz arra, hogy előbb-utóbb csak beleakdsz egy nőbe, akinek bejössz.

2014. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem semmi humorérzékem semmi poént nem szoktam ismerkedésnél elsütni még is volt már olyan hogy egyszerre 3 barátnőm volt és mindhárom tudott egymásról. nem akarok közhelyekkel dobálózni de lehetetlen nincs csak tehetetlen. ne görcsölj rá hogy úgy lesz mint az előző mit tudom én hánynál hanem arra gondolj hogyha ez össze jön végre bemegy a maci a málnásba és lehet hogy nem csak ennyi haszna lesz hanem azzal a hölggyel fogod leélni az életed.
2014. júl. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!