Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerkedjek transznemű...

Hogyan ismerkedjek transznemű srácként (női testbe született fiúként)? Lányok ti elítélnétek? 15/f

Figyelt kérdés
15 vagyok még nem volt kapcsolatom, de nagyon szeretnék.mindent megadnék érte. Csak ugye nincsenek férfias vonásaim amit a lányok szeretnek(mély hang, széles váll,borosta) szerintetek lenne esélyem valakinél?

2014. júl. 2. 22:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ŐŐŐ, márpedig de!
2014. júl. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Szia!

Őszinte leszek veled; sajnállak, mert igen nehéz helyzetben vagy így... :(

Nekem az egyik legjobb barátom egy meleg srác, (részben) ezért is könnyen tudok azonosulni az olyan emberekkel, akik (a társadalom szerint), ilyen téren, nem normálisak.

15 éves lányként mondom neked, hogy én ugyan semennyire sem ítélem el a meleg/biszex/transznemű embereket, engem ez zavarna... azokat a tömegp*csákat, akik manapság léteznek mindenfelé, meg főleg.

Nem azt mondom, hogy nem vagy szerethető. Biztosan az vagy. :) Csak mégis, ez azért nem egy kis magasság- avagy korkülönbségszerű eltérés a két fél között.

VISZONT a válaszommal egyáltalán nem az volt a célom, hogy elkeserítselek! Megvan rá az esélyed, hogy találj olyat aki elfogad, és akit ez az egész nem zavar. Ne fuss a tömeglányok után. Ők nem tudnának elfogadni.

Keress normális lányokat; ismerkedj lezbikus avagy biszexuális lányokkal, és még annyit feltétlenül tanácsolnék, hogy ne tettesd magad fiúnak, ismerkedéskor. Annak nem igazán lehet jó vége.


Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled, illetve segítek, ha kell akármiben is. Csak írj egy levelet.. :)

2014. júl. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Most van bráner vagy nincs pubi?
2014. júl. 3. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem befolyásolja, és puncival is vágyhatsz puncira. De a hetero lányok általában nem vágynak, hiába fiú belső.
2014. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tettetem a fiúsagot szúval azt nem tudom abbavhagyni, szerintem a leszbik lányokkal akarnak összejönni
2014. júl. 3. 10:59
 16/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló miért ha beleszerettek valakibe akkor a nemiszerve miatt?
2014. júl. 3. 11:02
 17/21 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik hogy a nemiszerve miatt. Én pl nem utasítanék el lányt se ha úgy adódna, de alapból a fiúkat szeretem és pont, általában az emberek úgy működnek hogy egy nem jön be nekik. Első tippem az lenne hogy keress egy biszex csajt, akinek bejönnek a férfias belső tulajdonságok, meg a lány külső is..

20L

2014. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De nekem nincs lány külsőm, de azért ez egy jó ötlet abban az esetben ha teljes mértékben elfogad fiúnak. Az embereknek miért esik nehezére a külsőségeken túl látni? Még az se mondható el hogy lánynak nézek ki. Ha mondjuk egy fiú valami baleset folytán elveszítené a farkát akkor azt javasolnátok neki hogy éljen lányként? Attól még ő is ugyanolyan fiú maradna mint mások. Én is az vagyok csak mások nem képesek a biológiai nemen túl látni
2014. júl. 3. 12:32
 19/21 anonim válasza:

Szia! Először is nagyon jó, hogy ezt tudod, gondolom azt is, hogy 18 éves korodtól kaphatsz tesztoszteront, és elkezdheted a tranzíciót, addig pedig tarts ki valahogy... Tudom, hogy nagyon nehéz lesz.

Ismerkedni, pedig tudom, hogy nehéz lesz, de próbálkozz butch leszbikusként. "Nő"ként van most esélyed, és ha szeret, elfogad annak, aki valójában vagy.

2014. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hát igen. Transz srácként nehéz lesz. Kívánok neked sok sikert. Esetleg próbálkozz biszexuális/pánszekxuális lányoknál hátha ők nem akadnak fenn a te egyéni eseteden? Ezt csak saját magamból kiindulva merem ide leírni, lehet hogy tévedek
2014. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!