Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megcsalasnak szamit?

Megcsalasnak szamit?

Figyelt kérdés
A facebookon meg ismerkedtem egy ferfival bokolgat es azt mondja h szeretne talalkozni velem .Flortol.nekem van ferjem es gyerekem is.amit tud a ferfi.ez megcsalasnak szamit?
2014. júl. 2. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha technikailag nem is megcsalás (bár kinek mi számít annak), azért elég erkölcstelen dolog egy gyerekes anyától és feleségtől...mármint persze az nem a te hibád, hogy ő bókol neked és meg akar dugni, de az már igen, hogy hagyod és nem zavarod el azonnal. Amúgy a megcsalás relatív. Szerinted férjed örülne neki ha megtudná? Vagy örült amikor megtudta? Erre a kérdésre a válasz azt is megmondja a ti kapcsolatotokban ez megcsalás-e.
2014. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Te örülnél, ha a férjednek egy nő írogatna, bókolgatna és találkozni akarna vele?
2014. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nem. MÉG!
2014. júl. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ne ertsetek fere ! Nem vok olyan no aki megcsalna a parjat.nem csaltam meg soha de meg flortolni sem senkivel en szeretem sot szerelmes vok a paromba .ilyen helyzetbe soha nem voltam meg! Azt sem tudom h elmondjam a paromnak ezt az egeszet?olyan lelkifurdalasom van.bar en nem adtam enek a hodolomnak okot h kedveljen v barmi mas.tobszor is megirtam h en nem csalom meg a ferjem es h ne orjon tobet.

Kivancsi vok h ma betartcsa e h nem ir??!

2014. júl. 2. 16:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem TARTJA be, akkor letiltod, hogy ne küldhessen több üzenetet. Ha viszont nem szeretnéd letiltani, akkor talán mégis csak jól esik neked valahol belül, hogy bókol neked.
2014. júl. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fent volt a ferfi most este es nem irt.ugy latszik h tenleg betartja.

Koszonom a valaszokat.

2014. júl. 2. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!