Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelentenek ezek a jelbeszé...

Mit jelentenek ezek a jelbeszédek egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok nekem segíteni hát ha van közöttetek olyan ember aki legalább ezt átélte vagy megfigyelte. Szóval a szüleimnek van egy közeli ismerőse akivel ők már többször találkoztak de nekem ez volt az eső alkalom azt tudtam hogy van egy fia aki idősebb nálam. Amikor találkoztunk tudomást sem vett rólam. Majd később láttam hogy ő folyamatosan balra nézeget (én tőle jobbra voltam) fogalmam se volt kit nézhet ezért elnéztem arra és egy tükört láttam és a tükörben egy pillanatra de egy nagyon rövid pillanatra elkaptam a tekintetét. Majd többször láttam hogy felém néz de mire én rá néztem volna elkapta a fejét. A nap többi részében elmentem táncolni és egyszer csak megpillantottam a ház szegélyének dőlve a szemem sarkában láttam hogy szintén engem nézett majd a rokonai észre vette őt és oda hívták táncolni amikor a rokonai észre vették hogy mi is ott táncolunk oda jöttek hogy mi is csatlakozzunk hozzájuk de a srác nem merte megfogni a kezem vagyis úgy tűnt mert nem ő nyújtotta a kezét hanem én. És hát ennyi volt az egész este. Azt tudom róla hogy egy nagyon csendes srác nem nagyon szokott beszélni de hát én is ilyen vagyok. Lehet hogy most hülyeségnek tűnik milyen hülye kérdés ez de hát szeretném tudni hogy most fel kéne e vennem vele a kapcsolatot vagy ez nem jelent semmit és hagyjam. Lehet hogy most tényleg engem sokan hülyének néznek de nincs akivel ezt megosztanom és tanácsot kérnem.

2014. júl. 2. 07:12
 1/9 anonim válasza:
Sajnos szerintem még érnie kellene hozzád..fiúk későn érő típusok,és te már belevalóbb csaj vagy! :) keress olyant aki kezdeményez hidd el jobb lesz! Sok sikert! :)
2014. júl. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szerintem totál beléd esett ;) ha tetszik fiú akkor nem hiszen hogy van akadály :)
2014. júl. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a távolság viszont akadály
2014. júl. 2. 07:31
 4/9 A kérdező kommentje:
1. kommentelönek: ő inkább a felnőttek társaságát keresi mert inkább ő az az ember aki komolyabb dolgokról beszélget és nem "gyerekes" dolgokról
2014. júl. 2. 07:34
 5/9 anonim válasza:
1:az lehet..de viszont h egy kapcsolatra nem áll készen az tuti mivel ha még egy táncnal nem meri megfogni kezed..akkor sokat ne várj tőle h vmit bármit is csinálni fog de hajrá :)
2014. júl. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kedvel, de feszelyezte a felnottek jelenlete, foleg, hogy a szuleirol van szo. En pl. ismerkedesnel utalom ha valaki "tapasztaltabb" probal patyolgatni, kozben tanacsot adni, stb. - iszonyatosan feszelyez, es egyszeruen ugy nem megy.
2014. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak ő szlovákiában lakik és nem tudunk találkozni
2014. júl. 17. 13:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is Szlovákiai vagyok és én se kezdeményzek semmit se ha ott vannak a szüleim! :)
2015. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!