Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelentenek ezek a női...

Mit jelentenek ezek a női "érintések"?

Figyelt kérdés

Munkatársaim, illetve néhány lány ismerősöm/barátomtól kapom ezeket. Pl. Beszélgetünk, és egy pillanat erejéig felemeli a kezét, és a vállamat megsimogatja, nem erősen, nem úgymond "kéjesen" hanem csak tényleg finoman, és egy picit.

Hangsúlyozom: egyikőjükkel sem volt intim viszonyom, sőt, semmilyen sem. Baráti, munkatársi kötelék.

Ezt nem tudtam még lehívni magamban, hogy szimpla kedvesség ez a gesztus, vagy szimpatikusnak találnak, és próbálják kimutatni?!

Sokat jártam régebben discoba, ott az efféle dolog, ha egy lány a vállamat megsimogatja gyakorlatilag jelzés, hogy igen bejövök neki, és hajtsak rá. De nem hinném, hogy ez idősebb (harminc feletti) nőknél is így van.

Továbbá új fennt egy-két szemtelenül fiatal (17 éves) lány is csinálja.

23 vagyok, külsőm nem nagy durranás, sportolok, de még nemigazán látszik, stramm gyerek vagyok, tehát nem a gizda vékony, hanem testeb, fekete haj, barna szem, borosta, stílusos öltözködés.

Az utolsó szakításom óta picit magam alatt vagyok, és nemigen van kisugárzásom. Lehetséges, hogy ez kihat valahogy, látják hogy szomorú vagyok, és csak vígasztalni próbálnak?!



2013. dec. 29. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az biztos,hogy szimpaikus vagy nekik.

Van olyan személyiség,akinek az érintés hozzátartozik a mindennapi kommunikációjához. Figyeld meg,hogy a többi emberrel hogy viselkedik,őket is érintgeti-e. Ha nem,akkor tudjad ,hogy külön a személyednek szól.

2013. dec. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy az első mondja.

Nálam pl. semmit sem jelent(ene), hozzá szoktam érni az ismerőseimhez, de van, akinél ez felhívás keringőre.

2013. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 csillagpapir válasza:
ez csak egy baráti érintés. Az időssebbek szokták a fiataloknak és azok a fiatalok akik nem akarnak a másiktól semmit csak ne álljon már a másik mellet mint egy tusko.
2013. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 29. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha én valakit megsimogatok, akkor az a szeretetem, szimpátiám kifejezése. Ami mondjuk lehet éppenséggel baráti is... a valakihez vonzódom, akkor pont, hogy kevéssé "merem" megérinteni.
2013. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hat ez lehet szimpatia de akar felhivas arra hgy bejosz neki de ez ritkabb azert egy ilyen pelda en meg sulis vagyok na de a lenyeg az hgy a pattarsnom megszokott oleni meg ilyesmi neha ha bokolok neki mert szoktam hiabba van baratnom mondjuk ez igy altalaban igaz minde nonek szoktam bokolni es nem szerelembol mert az csak egy van hanem mert szimpatikusak es mert jo barataim ez meg nem jelenti hgy szerelmesek lenenk egymasba
2013. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!