Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz az, ha egy 22 éves fiú...

Gáz az, ha egy 22 éves fiú társkeresőn keres lányt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 22:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
miert lenne gaz szerintem nem az en is fent vagyok egy paron igaz nem sok sikerrer de eloben is szoktam keresni ismerkedni sot mondok neket egy storit legjobb lanybaratom ott ismerte meg a mostani parjat es o 25 eves mar ket eve egyutt vannak es tervezik az eskuvot nem korhozkotott a tarskereso oldalak haznalata csak jol kell "eladni magad" rajta F/22
2014. júl. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen oldal a szerencsére halyaz,kell hozzá szerencse.
2014. júl. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Azért értelmetlen, mert a neten még magasabbak az elvárások, mivel sokkal könnyebben tud lekoptatni.

így aztán, ha a valós életben lenne esélyed a kiszemelt hölgynél, a neten tuti nem lesz, mivel ott csak a kirakott kép alapján döntenek, a küldött leveleket az esetek nagy százalékában meg sem nyitják (az esetek felében nem csak hogy a levelet nem nézik meg, hanem a profilodat sem).

Hatalmas szerencse kell hozzá.

Lehet hogy bennem van a baj, de én azt sem tudom eldönteni egy kép meg egy bemutatkozás (esetleg egy levél) alapján, hogy egyáltalán szimpatikus-e a másik fél. Hogy erre a nők sem képesek, abban is biztos vagyok, mégis ezt csinálják.

2014. júl. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 g.kiki94 válasza:

Szerintem nem gáz, és nem is feltétlenül értelmetlen.

Én is voltam fent társkeresőn, és egy idő után nekem sem volt energiám mindenkit kedvesen elutasítani, mikor egy nap 20 levelet kaptam, szóval lehet csalódni. Ellenben van 1-2 olyan ember akikkel azóta is jó barátságban vagyok, sőt már 1 éve együtt vagyok a barátommal, akit ott ismertem meg :)

Tehát a válasz nélküli levelek ellenére, én azt mondom megéri a dolog. :)

2014. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!