Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen esélyeim vannak így?

Milyen esélyeim vannak így?

Figyelt kérdés

2 éve járok egyetemre, olyan szakon, ahol többségben vannak a lányok, de eleddig nem sikerült ismerkednem. Egyrészt eléggé visszahúzódó, introvertált srác vagyok, kevés önbizalommal, külsőre rondának tekinthető (bár anyám szerint jóképű vagyok :D ). Másrészt szerelmes voltam egy lányba. Igazából nem tudom most mit is érzek iránta, bonyolult a dolog, de mondjuk úgy, hogy már elengedtem. Már régebben visszautasított, de bennem még élt a remény, de mást választott helyettem. A lényeg, hogy volt egy kisebb vitánk, ami helyrerakta bennem a dolgokat, most már sok mindent máshogy látok.

A lányok többsége meg nem is érdekes, akik viszont érdekelnek, azokat azokat meg én nem érdeklem- gondoltam eddig így. De 21 éves vagyok, és szeretnék ismerkedni, komolyabb kapcsolatot létesíteni. Nem vagyok az a bulizós, kimozdulós típus sem, így maradt az egyetem.

Eddig viszont a legtöbb beszélgetésem kimerült egy "sziá"-ban, vagy "hogyvagy"-ban. És nem is egy magabiztos, egészséges jellemű srác benyomását keltettem. Viszont így nem lesz fura, hogy mondjuk úgy 2 évig nem nagyon érdeklődtem felőlük, most meg majd igen? Mire fognak gondolni?

Igazából nincs nagy elvárásom, csakhogy kedveljen úgy, ahogy vagyok, és ne verjen át. De sajnos egyik lányon sem vettem észre, hogy egy hangyányit is érdeklődnének felőlem, maximum szimpatikus vagyok egyeseknek, mert amúgy egy kedves, visszafogott srác vagyok.



2014. júl. 1. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esélyed, csak próbálkozni kell.
2014. júl. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"bár anyám szerint jóképű vagyok" hát ez nagyon aranyos :D amúgy gondolom vannak barátaid az egyetemen, biztos ők is ismernek lányokat. Nem is kell folyamatosan a bulit hajtani, de mondjuk egyszer-kétszer elmehetnél, főleg ha ott lesz a kiszemelt lány is :D Nem tudom, hogy albérletben laksz vagy koliban, de ha koliban akkor összehívhatod a haverjaidat a szobádba, meg mehetne pár lány is, visztek egy kis piát meg nasit, aztán kész a laza buli. De ha albérletben laksz, ott is összehívhatsz egy ilyen kis találkát, és akkor máris tudsz beszélni lányokkal. :) Esetleg ha valamilyen tantárgyból jó vagy, és valamelyik lány meg bukásszélén áll, akkor segíts neki megérteni az anyagot, hálás lesz érte :) és ez egyben egy jó pillanat arra is, hogy elhívd randira

ennyi ötletem van, remélem valamelyik beválik :) ja és légy nyitott! Mert ha valaki visszahúzódó akkor ahhoz nem mennek oda az emberek, ellenben ha mosolyogsz, meg látszik rajtad, hogy jó beszélgetőpartner vagy, akkor odafognak menni hozzád :)

2014. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!