Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok ázsiai lányoknál...

Mit gondoltok ázsiai lányoknál jobbak lennének az esélyeim vajon?

Figyelt kérdés
Alacsony, gizda, fehér srác vagyok és valamiért a magyar fehér lányok bunkók velem és lenéznek, rondáznak folyton, nem értem miért nem tisztelnek, de gondolom azért, mert nem vagyok elég magas és jóképű. De úgy hallottam az ázsiai lányok szeretik a fehér fiúkat és több a tisztelet is náluk a fiúk felé. Ez igaz vagy hülyeség? Ha nekik sem kellek, akkkor mégis milyen lányoknál lenne esélyem egyáltalán?
2014. febr. 27. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipp>< azsiai vagyok...nem csak anime fan.. hidd el az azsiai lanyok nem ilyenekre buknak.. inkabb japan sracokra a helyes jokepu fajtaba ebbol is
2014. febr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
#1, te tényleg ázsiai vagy?
2014. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is ázsiai vagyok
2014. febr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. igen ! decsak félig :)
2014. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is ázsiai vagyok és nem (feltétlenül) a japán srácokra bukom, főleg nem a tarka, hosszú hajú rétegre.


Ha kiköltözöl Ázsiába bányarém fehérként is sikered lesz, mivel egzotikus leszel.

Itt élőknél a zárt közösségeknél semmilyen sikered nem lesz, akik beilleszkedtek pedig nagyobb valószínűséggel gondolkoznak úgy mint egy magyar, az pedig egyénfüggő, mire buknak. Nekem bejönnek a gizda srácok, a magasság meg nem fontos, alacsonyabb barátom is volt. A tisztelet nem a magassággal jár.

2014. febr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát figyelj én félig ázsiai vagyok most azt,hogy alacsony vagy,gizda vagy akármi az csak egy dolog.Hogy ha normálisan viselkedsz akkor ugyanúgy tethetsz ázsianak,magyarnak.
2014. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves #1, #3, #5, #6!

Egy jóképű, helyes, németes külsejű srácnak volna esélye nálatok? Akkor nem csak ázsiai srácoknak van esélye nálatok?


Ez egy rendkívüli alkalom, hogy egyszerre 4 ázsiai lánytól kérdezhetem meg! :O

2014. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ázsiai vagyok de például nekem teljesen mindegy milyen rasszból származik az akivel járok.Szerintem csak rossz helyen tapogatoztál, léteznek jó fej fehérek ^^
2014. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!