Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Romolhatnak e miatt az ismerke...

Romolhatnak e miatt az ismerkedési esélyeim a lányoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 18 éves fiú vagyok. Nem igazán járok bulikba, haverék tanyáján szoktunk néha bulit rendezni, de ennyi. Csak néha iszok alkoholt akkor is csak ritkán.

Haver örökké azzal csesztet, miért nem megyek vele buliba mert ott lehet igazán ismerkedni. De mivel én ilyen vagyok így olyan lány keresnék aki hasonlóan nem jár minden hétvégén buliba és nem matt részek minden hétvégén...



2013. júl. 28. 16:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Na ezt jól megmondtam :D:D:D Szóval néha iszok alkoholt akkor is mértékkel :D:D:D
2013. júl. 28. 16:28
 2/7 anonim válasza:
Kedves 18 éves fiú! Szerintem ugyanúgy van esélyed egy buliban megismerkedni és összejönni egy lánnyal, mint az utcán esetleg véletlenül... én se járok sűrűn bulizni, de mikor elmegyek, úgy vagyok vele, hogy oké, táncolok fiúkkal, de tudom, hogy oda nem komoly kapcsolatért megy az ember, hanem csak jól érezni magát. :) de azért akad 1-2 lány, aki azt hiszi, ott megtalálja az igazit. Ha te tényleg komolyat szeretnél, attól még mehetsz buliba, sose tudhatod... lehet, hogy a lány, akivel tök jól elvagy, azt reméli, elkéred a számát, és találkoztok és tartjátok a kapcsolatot, és ebből simán lehet vmi ;) menj csak bulizni, abból baj nem lehet ;)
2013. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Természetesen komoly kapcsolatot akarok...
2013. júl. 28. 16:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló a hasonlóval. A bulizós lányoknál hátrányt jelent, de a hozzád hasonlóan nem bulizósoknál minden esélyed megvan.
2013. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak hol ismerhetnék meg ilyen hasonló lányokat?

Tényleg nem járok sehova. Most nyáron is végig csak melózok és nem azért mert nem jöhetnék el, mert akkor kérhetnék szabit amikor akarok, de ha nincs kivel menni akárhova is akkor minek?... Pedig szívesebben feküdnék a Balaton parton , mint az 50fokos műhelyben melózzak.

2013. júl. 28. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Érdeklődési körödtől függ. Keress annak megfelelő oldalakat a neten, hátha lesz pár lány is.


Ha a Balatonra szívesen mennél, akkor strandon is ismerkedhetsz akár. Menj a haverokkal, csajozzatok be.

2013. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hááát a motorok meg a szerelés (hobbi és szakma) nem hiszem, hogy túl sok lányt érdekel...

Ezért is vagyok bajban, mert erről a témáról bármeddig tudok beszélni, de ha egy lánnyal akarok beszélgetni, nem sok értelmes jut eszembe...

2013. júl. 28. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!