Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok ismerkedési tippeket...

Tudnátok ismerkedési tippeket adni . Hogy lehet bepasizni akikkel még nem is beszéltél? Pl táborban?

Figyelt kérdés
Nem rég voltam táborba és nagyon tetszett egy fiú csak nem tudtam ,hogy most csináljak e valamit .aztán most hosszú lenne elmondani de meg tudta az a fiú a tesóján keresztül hogy tetszik nekm.aztán kérdezte a tesója hogy akarok e vele találkozni ,de ekkor meg már azt mondtam ,hogy nem ,mert tökre égett a pofám .szerintem elég ciki , ha tudja egy fiú ,hogy odavagy érte...vélemény??:)
2013. júl. 28. 13:59
 1/2 anonim válasza:
Ne viccelj már : D Abban az esetben ha nem érdekelnéd, nem akarna veled találkozni. ÉS ha nem érdekled és úgy találkozik veled, akkor az még meg is változhat :) Nem kell félni a fiúktól.. ők is emberek :D Amúgy rengeteg tippet tudnék adni, de minden szituációfüggő.. rá kell érezni. A legnagyobb tipp amit tudok adni, hogy küzdd le magadban a félelmet és menj oda hozzá tök barátságosan. "Miért jöttél a táborba? " vagy csak egyszerűen mutatkozz be. Ha nem vagy neki szimpatikus, azt úgyis kimutatja, és észreveszed, hogy ő mennyire barátságos. Ha látod, hogy nem nagyon szimpatizál, akkor mondd, hogy "örültem" és hagyd ott.. ha meg mosolyog, biztos szimpatikus vagy neki és fel fog tenni neked ő is kérdéseket és elindul a beszélgetés.. csak legyél természetes, mindig mosolyogj!!!! legyél kedves és ne olyan kérdéseket tegyél fel amire csak igen/nem a válaszlehetőség. :) Egyébként ha esetleg barátságtalanul viselkedik veled, akkor se csüggedj, mert simán lehet, hogy felkeltetted az érdeklődését, csak akkor rossz passzban volt.. lehet, hogy van bnője.. sose tudhatod. Nézz más után, aztán ki tudja, lehet, hogy rájön valamire :) Csak mindig természetesen, MOSOLYOGVA ;)
2013. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,majd kipróbálom!:)
2013. júl. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!